Suárez przeprasza, Chiellini wybacza - rozmowa na Twitterze

4 lata temu

Stało się. Luis Suárez w końcu posypał głowę popiołem, zdjął różowe okulary i trzeźwiej spojrzał na incydent ze swoim udziałem.

Urugwajczyk dotychczas wypierał się swojego haniebnego czynu, ośmieszając się poniekąd usprawiedliwieniami. Napastnik Liverpoolu ugryzł się w końcu w język, przemyślał sprawę i postanowił przeprosić pokrzywdzonego w całej sytuacji Chielliniego. 

Suárez zdecydował się okazać skruchę publicznie. Zamiast dzwonić do włoskiego obrońcy, skorzystał z coraz modniejszej opcji, jaką są listy otwarte. Te lądują później na serwisach informacyjnych całego świata. 

27-latek uznał, że przy popularności Twittera, który umożliwia szybką interakcję, będzie on najlepszym rozwiązaniem do udostępnienia swojej wiadomości. Wpis piłkarza od razu został zauważony przez użytkowników, którzy w zabójczym tempie podawali go dalej. 

Co najważniejsze, dotarł także do jednego, szczególnego w tym przypadku człowieka, korzystającego z tego serwisu - do samego Chielliniego. Zawodnik Juventusu postanowił więc odpowiedzieć na skierowane do niego słowa. 

Jak się okazuje, piłkarze to też ludzie, którzy mimo boiskowej rywalizacji i gorzkich słów po meczu, potrafią zachować się z klasą. Chiellini odpowiedział bowiem Urugwajczykowi, że "wszystko zostało już zapomniane i ma nadzieję, że FIFA skróci jego zawieszenie".
 

 


ŹRÓDŁO
Transfery.info | Twitter
TAGI: Luis Alberto Suárez Díaz Giorgio Chiellini Liverpool FC Urugwaj Włochy Juventus FC Mistrzostwa Świata MŚ 2014
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.014 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.