Producent kiełbasy z ofertą dla Suáreza

4 lata temu
Luis Suárez | fot. FIFA

"Mattessons", mający swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii producent przetworzonych produktów mięsnych, chce wykorzystać ostatnie kłopoty Luisa Suáreza i zatrudnić go jako testera swoich produktów.

Firma złożyła już oficjalną ofertę dla urugwajskiego zawodnika, w efekcie czego informacja o tym zdarzeniu trafiła na pierwsze strony wtorkowych gazet. W liście skierowanym do Suáreza, przedstawiciele "Mattessons" z dużą dozą ironii wypowiadają się o "gryzącej" karierze adresata. Przedstawiamy jego pełną treść:

"Oferta pracy dla Luisa Suareza (piłkarza Liverpool FC i Urugwaju)
od Christophera Owena (Dyrektora Kategorii Mięsa, Mattessons)

Drogi Luisie,
chciałbym wyrazić moje najgłębsze kondolencje z powodu tego, że otrzymałeś zawieszenie od FIFA, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Od wielu lat jestem wielbicielem Twojego talentu. Do tego stopnia, że pragnę zaoferować Ci możliwość przełożenia swojej pasji na świeże mięso.

Czy rozważyłbyś posadę Oficjalnego Testera Mięsa w naszym Zespole Technologii Żywności w centrum Mattessons Fridge Raiders (jedna z serii produktów firmy, http://mattessons.co.uk/our-products/fridge-raiders, przyp. red. ) ?

Rzeczywiście, tak bardzo zainspirowaliśmy się Twoim apetytem na międzynarodowych piłkarzy, że opracowujemy szereg nowych Fridge Raiders, takich jak "Prawy obrońca Chelsea", "Włoskie ramię" czy "Pomocnik PSV" na Twoją cześć.

Cuda się zdarzają. To może być niebiańskie połączenie.

Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o napisanie na Twitterze - @fridge_raiders

Z poważaniem,
Christopher Owen
Dyrektor Kategorii Mięsa
Mattessons

PS. W przeciwieństwie do oferty Barcelony, w kontrakcie nie uwzględniamy klauzuli o zakazie gryzienia.
ŹRÓDŁO
101 Great Goals
TAGI: Luis Alberto Suárez Díaz Liverpool FC Anglia Urugwaj Matessons
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.