Monaco pogodzone ze stratą Falcao?

4 lata temu
Falcao ponownie zagra w Madrycie | Fot. Uefa.com

Radamel Falcao jest blisko powrotu do Madrytu. Kolumbijczyk ma zasilić szeregi Realu Madryt. AS Monaco wydaje się być już pogodzone z takim obrotem sprawy.

Falcao trafił do AS Monaco rok temu z Atletico Madryt za 45 milionów euro. Według doniesień francuskiej prasy były gwiazdor FC Porto ma w porozumieniu z obecnym klubem zagwarantowaną opcję, że jeśli zgłosi się po niego Real Madryt, będzie mógł przenieść się do tego klubu. Falcao zamierza skorzystać z tej możliwości.

Z niewolnika nie ma pracownika - AS Monaco nie zamierza stawać na drodze swojemu snajperowi i prawdopodobnie za 45 milionów euro władze klubu z księstwa Monako sprzedadzą go do Hiszpanii.

Do rozwiązania pozostaje jedna sporna kwestia - termin przeprowadzenia transferu. Falcao jest po ciężkiej kontuzji kolana, która wykluczyła go z udziału na Mistrzostwach świata i nie wiadomo, czy „Królewscy” zdecydują się już latem ściągnąć do siebie piłkarza, który nie będzie mógł dawać z siebie od początku stu procent w każdym spotkaniu. W grę wchodzi więc przeprowadzenie operacji w trakcie zimowego okna transferowego.

Według doniesień napływających z Francji i Hiszpanii Real wysłał do Monako swoich lekarzy, by ci oszacowali, w jakim stanie jest piłkarz po przebytej kontuzji. Sam zawodnik uważa, że jest już gotowy do gry i uczestniczy już w przedsezonowych treningach swojego zespołu. ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Real Madryt CF AS Monaco Radamel Falcao García Hiszpania Francja Kolumbia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0205 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.