Swansea wyceniła swoje gwiazdy

3 lata temu

Swansea City podało ceny, jakich oczekują za swoich podstawowych graczy, którymi zainteresowane są większe kluby. Mowa o Bonym, Daviesie oraz Vormie, za których w sumie Swansea chce 45 milionów funtów.

Pomimo średniego sezonu, jaki zanotowało walijskie Swansea, niektórzy gracze przyciągnęli uwagę nieco większych firm jak Tottenham czy Liverpool. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się osoba iworyjskiego napastnika Wilfrieda Bony’ego. 25-latek jest wyceniany przez swój klub na 25 milionów funtów. Niedawno wraz z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej zakończył udział w Mistrzostwach Świata, na których strzelił dwa gole.
 
Były zawodnik Vitesse w ostatnim sezonie angielskiej ekstraklasy zdobył 17 bramek - więcej od choćby Edina Džeko czy Oliviera Giroud, a tyle samo co Sergio Agüero i Wayne Rooney. Napastnik imponuje formą nie tylko od tego sezonu i od dawna jest jednym z najjaśniejszych punktów zespołu. Do Walii przeszedł rok temu za 12 milionów funtów.
 
Drugim zawodnikiem, który tego lata może opuścić Liberty Staduim jest Ben Davies. 21-letni obrońca w zeszłym sezonie również był podstawowym ogniwem drużyny, 32 razy wychodząc na boisko w pierwszym składzie. Walijczyk ma teraz szansę osiągnąć sukces w lepszym klubie, a cena jaką chcą za niego włodarze „Swans” wynosi 12 milionów funtów. W sprawie transferu gracza pierwsze kroki poczynił już Tottenham.
 
Holender Michel Vorm to kolejny gracz, który od kilku lat wyróżnia się dobrą grą w barwach Swansea. Nie wiadomo tylko, czy wyceniany przez pracodawcę na 8 milionów funtów golkiper chciałby być zmiennikiem dla Hugo Llorisa w Londynie. Z drugiej strony jego odejście umożliwiłoby wskoczenie do bramki nowemu nabytkowi klubu z południa Walii – Łukaszowi Fabiańskiemu.
ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Swansea City Wilfried Bony Michel Armand Vorm Benjamin Thomas Davies Anglia Walia
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0695 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.