Hiszpański prawnik pomoże Suárezowi?

4 lata temu
Luis Alberto Suárez Díaz | Fot. Liverpool FC

Napastnik Liverpoolu i reprezentacji Urugwaju Luis Suárez ma w najbliższym czasie skorzystać z porady prawnika w celu złagodzenia kary, jaką otrzymał od FIFA pod koniec zeszłego miesiąca.

Juan de Dios Crespo jest jednym z najbardziej znanych prawoznawców w Hiszpanii i właśnie to on ma współpracować z 27-letnim piłkarzem oraz urugwajską federacją piłkarską w sprawie odwołania się od narzuconych sankcji przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej.

Suárez pod koniec czerwca został zawieszony na dziewięć meczów międzynarodowych, a także został wykluczony na cztery miesiące od jakiejkolwiek aktywności piłkarskiej za ugryzienie Giorgio Chielliniego podczas spotkania fazy grupowej Włochy - Urugwaj. Niedawno zawodnik po raz pierwszy przyznał się do winy i przeprosił włoskiego defensora za okropny incydent.

Teraz zapowiada się na to, że Luis będzie walczył chociażby o skrócenie otrzymanej kary wraz z prawnikiem, który wcześniej pomógł Barcelonie wywalczyć zawieszenie zakazu transferowego. Crespo jest uważany za wielkiego znawcę prawa sportowego.

Istnieje szansa, że wykluczenie z gry gracza "The Reds" potrwa znacznie krócej od oficjalnie wyroku ogłoszonego przez FIFA. Suárez może powrócić na boisko dzięki okazaniu swojej skruchy z powodu popełnionego czynu. Nie da się wykluczyć, że Urugwajczyk pojawi się na placu gry już na początku sezonu w Liverpoolu bądź Barcelonie, która ubiega się o jego transfer.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Luis Alberto Suárez Díaz Urugwaj Liverpool FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.016 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.