Vertonghen: Powstrzymamy Messiego

4 lata temu
Lionel Messi | fot. FC Barcelona

Reprezentant Belgii Jan Vertonghen jest przekonany, że jego drużyna może powstrzymać Lionela Messiego w dzisiejszym meczu z Argentyną.

I choć opinie odnośnie formy Messiego na mundialu w Brazylii są podzielone, to statystyki są po stronie Argentyńczyka. Piłkarz Barcelony zdobył cztery z siedmiu bramek jego zespołu na mistrzostwach.
 
Przed zbliżającym się starciem Argentyny z Belgią wypowiedział się obrońca „Czerwonych Diabłów” Jan Vertonghen. – Myślę, że Messi jest nadal znakomity, także w tym turnieju. On jest kluczową postacią naszych rywali. Ale jeśli będziemy w stanie bronić tak jak w naszych poprzednich meczach, jestem przekonany, że możemy go powstrzymać.
 
Reprezentanci Belgii wygrali wszystkie swoje mecze grupowe na mundialu w Brazylii. – Nie chcemy odpaść po tym spotkaniu. Jesteśmy gotowi na wszystko. Chcemy grać jeszcze lepiej. Pracujemy ciężko przez ostatnie kilka lat i te mistrzostwa to nagroda dla naszej ciężkiej pracy – stwierdził obrońca.
 
Tymczasem selekcjoner Belgów Marc Wilmots ma nadzieję, że pomocnik Chelsea Eden Hazard będzie gwiazdą sobotniego meczu. – Obserwowałem Edena przez długi czas i uważam, że w ostatnich 18 miesiącach zanotował wielką poprawę. Rozmawiałem z nim wczoraj i powiedziałem mu, co może zrobić, by grać jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że pierwsze efekty zobaczymy już dziś na boisku. On tego bardzo chce – przyznał.


ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Jan Vertonghen Lionel Andrés Messi FC Barcelona Argentyna Belgia Tottenham Hotspur FC Anglia Hiszpania
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0128 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.