Aurier marzy o grze w Premier League

4 lata temu
Serge Aurier | fot. FIFA

Serge Aurier, obrońca Toulouse FC, zaprzeczył, że zgodził się dołączyć do Arsenalu tego lata. Jednocześnie zaznaczył jednak, że z chęcią przeniesie się do Premier League.

Reprezentant WKS był łączony z przenosinami do "Kanonierów" po swoich imponujących występach na Mistrzostwach Świata w Brazylii. Arsené Wenger poszukuje bowiem zawodnika na prawą obronę po tym, jak klub opuścił Bacary Sagna.

Coraz bardziej prawdopodobny jest jednak transfer Mathieu Debuchy'ego z Newcastle, a sam Aurier zaprzeczył, jakoby doszło do jakiegokolwiek porozumienia pomiędzy nim a klubem z The Emirates.

- Ludzie mówią, że dogadałem się już z Arsenalem i złożyłem podpis pod kontraktem. To nieprawda. Mogę jedynie powiedzieć, że Premier League to moja ulubiona liga. Sprawa jest jasna, zawsze chciałem przenieść się do Anglii, ponieważ tutejsze rozgrywki najbardziej mi odpowiadają. Na chwilę obecną, nie przystałem jednak na warunki żadnego klubu i mogę rozmawiać z kimkolwiek chcę - powiedział 21-latek.

Również dwa zespoły z Francji - Paris Saint-Germain i AS Monaco wyraziły zainteresowanie Aurierem, który swoją profesjonalną karierę rozpoczął w Lens.

- Gra w Anglii jest moim marzeniem, ale czasem marzenia nie spełniają się. Poza tym, kiedy interesują się Tobą takie kluby jak PSG czy Monaco, nie możesz tego zignorować. Ich reprezentanci mogą spotkać się moimi przedstawicielami i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Dla mnie najważniejsza jest gwarancja regularnej gry - zaznaczył Francuz.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Serge Aurier Toulouse FC Francja Arsenal FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.