Kroos w Realu

4 lata temu
Kroos | fot. FIFA

Transfer Toniego Kroosa do Realu Madryt jest już właściwie kwestią czasu.

Od kilku tygodni pojawiają się konkretne informacje, traktujące o przejściu reprezentanta Niemiec do stolicy Hiszpanii. Mimo iż sam zawodnik stwierdził, że ogłosi decyzję po mundialu (WIĘCEJ), to hiszpańskie media, podobnie jak działacze "Królewskich", są już przygotowani do ogłoszenia transakcji.

Także w Bayernie doskonale zdają sobie sprawę, że dni Kroosa w Bawarii są już policzone. Przekonują o tym chociażby wczorajsze słowa Franza Beckenbauera (WIĘCEJ). 24-letni pomocnik, który nie zgodził się na przedłużenie wygasającej za rok umowy, odejdzie zatem do Realu za 25-30 milionów euro, będąc pierwszym letnim wzmocnieniem drużyny, która wygrała ostatnią edycję Ligi Mistrzów.

Chociaż Kroos tydzień temu zdementował, jakoby istniało już porozumienie w sprawie jako przyszłości (WIĘCEJ), w ostatnich dniach wszystko nabrało tempa. O tym, że Real ustalił już warunki z zawodnikiem wiadomo od jakiegoś czasu. Natomiast umowa z Bayernem została wypracowana na przestrzeni ostatnich dni, gdy w Monachium gościł José Ángel Sánchez, dyrektor generalny madryckiego klubu.

Na Santiago Bernabeu rozpoczęły się nawet prace, związane z prezentacją filaru niemieckiej reprezentacji. Dokładna jej data zależy od wyniku niedzielnego finału mundialu. Jeśli zakończy on się zwycięstwem Niemców, piłkarz we wtorek zjawi się w Berlinie, gdzie wspólnie z kolegami będzie świętował sukces. Jeśli natomiast tytuł mistrzów świata przypadnie Argentyńczykom, wówczas Kroos uda się od razu do Monachium, by zabrać swoje rzeczy, a następnie poleci do Madrytu, gdzie czeka już na niego miejsce w hotelu Sheraton.ŹRÓDŁO
AS, Transfery.info
TAGI: Toni Kroos Real Madryt CF Bayern Monachium Hiszpania Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0134 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.