Skarb Kibica T-Mobile Ekstraklasy 2014/2015 od Transfery.info

4 lata temu

Już po raz drugi przed startem rozgrywek ligowych mamy dla Was Skarb Kibica Ekstraklasy. Zupełnie za darmo, bez chodzenia do kiosku, bez szukania, czy w salonie prasowym ostał się jeszcze jeden.

 
 
 
Nieprzespane noce, kilka litrów mocnej kawy, zapas "energetyków" i kilka pudełek pizzy i oto jest - Skarb Kibica T-Mobile Ekstraklasy na jesień 2014/2015. Aktualne składy, trochę ciekawego czytania, grafiki, stadiony, gwiazdy i wszystko to, czego można oczekiwać po tego typu wydawnictwie.
 
Przy poprzednim ustaliliśmy, że próg tysiąca pobrań to minimum, by uznać go za nasz sukces. Obiecywaliśmy też, że jeśli pomysł się Wam spodoba, to postaramy się o bardziej zaawansowaną oprawę graficzną, jak i o ciekawszą całość. Czy wyszło - to już pozostawiamy Wam do oceny. 
 
Najważniejsze dla nas jest jednak to, że możemy dać Wam coś, za co w kiosku pewnie musielibyście zapłacić. Za darmo. Na każdy nośnik, na jaki chcecie. Wystarczy, że macie na nim czytnik plików PDF. A jeśli wolicie papier - drukujecie, zszywacie (lub bindujecie) i gotowe.
 
A, byśmy zapomnieli. By poprawnie wyświetlać plik, musicie ustawić widok dwustronny i okładkę. Aby to zrobić w Adobe Reader, należy wybrać Widok -> Wyświetlanie strony -> Dwie strony, a później Widok -> Wyświetlanie strony -> Pokaż stronę okładki w widoku Dwie Strony.
 
Miłego czytania!
 
P.S. Wrzucamy go w kilku hostingach, bo doszły nas słuchy, że Sendspace miewa problemy z pobieraniem o określonych porach.
 
 
 
 
***
 
 
 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: T-Mobile Ekstraklasa Polska Skarb Kibica
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0157 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.