Sklep Transfery.info - miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie

5 lat temu
Sklep Transfery.info

Transfery.info to nie tylko źródło najświeższych informacji, ale także serwis posiadający własny sklep, odpowiadający potrzebom rynku.

W księgarniach ukazuje się coraz więcej pozycji sportowych, a przede wszystkim piłkarskich. Co chwila wychodzą nowe publikacje, przyciągające uwagę kibica, chcącego poszerzyć swoją wiedzę. Tym bardzej że wiele biografii odsłania kulisy futbolowego świata, o którym nie można dowiedzieć się z gazet czy innych mediów. Nie bez powodu na książki piłkarskie jest ogromny popyt (wciąż rosnący), a coraz więcej księgarni decyduje się na ich dystrybucje. My, jako piłkarski portal, dbający o to, by każdy znalazł coś dla siebie, również prowadzimy ich sprzedaż, a w naszym sklepie znajdziecie zarówno starsze i legendarne tytuły, jak i pojawiające się nowości.

Dlatego warto zaglądać na http://sklep.transfery.info/, gdyż macie możliwość znalezienia tego, czego oczekujecie. Nie musicie latać po sklepach, empikach i sprawdzać, czy dana pozycja jest obecna w waszej miejscowości. Możecie dzięki kilku kliknięciom wybrać swoją lekturę i czekać na wysyłkę. Co najważniejsze, czekają na Was promocje, dzięki czemu zawsze jest szansa, iż preferowana przez Was pozycja właśnie jest dostępna po obniżonej cenie.

W chwili obecnej polecamy nową książkę "FIFA Mafia", o której było głośno już przed jej wydaniem. Jej premiera jest zaplanowana na 30 lipca tego roku, ale użytkownicy naszego sklepu mogą ją zamówić już teraz - w przedsprzedaży. To lektura niezwykle kontrowersyjna, gdyż bezlitośnie odsłania brudy światowej federacji piłkarskiej. Więcej dowiecie się pod tym linkiem, pod którym także można dokonać zakupu - http://sklep.transfery.info/glowna/88-fifa-mafia.html.

Nie należy zapominać o tym, co kibice i piłkarze na całym świecie lubią robić nudnymi wieczorami - czyli o kultowych grach komputerowych. Serie Football Managera, FIFA, Pro Evolution Soccer z roku na rok biją rekordy sprzedaży, udskonalając poprzednie wersje. Te pozycje także możecie kupić w naszym sklepie i podobnie jak w przypadku książek, zawsze jest szansa trafienia na promocję.

Niezwykle istotnym szczegółem jest fakt, że nowe części tych gier, które ukażą się na przestrzni najbliższych miesięcy, będziecie mogli zamówić u Nas dużo wcześniej niż w normalnych sklepach i, co ważne, po korzystnej cenie. W tej chwili nie ma jeszcze informacji o uruchomieniu przedsprzedaży, ale gdy takowa się pojawi, natychmiast zostanie umieszczona.

Warto także nadmienić, że przy większych zamówieniach możecie liczyć na darmową wysyłkę, o czym więcej przeczytacie na stronie Sklepu. ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Sklep Transfery.info Transfery.info
Zobacz również
Rekrutujemy!
rok temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.