Gdzie trafi Ronaldinho?

5 lat temu
Ronaldinho w barwach Mineiro

Wczoraj Ronaldinho rozwiązał kontrakt z Atlético Mineiro, co oczywiście spowodowało wysyp plotek na temat prawdopodobnego kolejnego miejsca pracy brazylijskiej gwiazdy.

Atlético zdecydowało się na natychmiastowe rozstanie po tym, jak zawodnik nie udał się na mecz pożegnalny Deco, pomimo tego, że tak właśnie zadeklarował w klubie (więcej: http://www.transfery.info/68230,ronaldinho-odchodzi-z-atltico-mineiro).
 
Wśród potencjalnych zainteresowanych Ronaldinho wymienia się przede wszystkim kluby Major League Soccer i A-League. Do swojego składu na sezon 2015 dokoptować chciałoby go Orlando City, nowy amerykański klub, który zdążył już zakontraktować Kakę. W latach 2010 i 2011 poważnie możliwość zatrudnienia Dinho sondowało Los Angeles Galaxy. Wątpliwe jednak, że teraz  włączy się do rywalizacji.
 
- Wykonano pewne połączenia i teraz od klubów A-League zależy, czy tutaj zagra - powiedział z kolei agent Lou Sticca, który pilotował przeprowadzkę do Sydney Alessandro Del Piero. Z pewnością kilka zespołów w Australii stać na zatrudnienie 34-letniego Brazylijczyka, oprócz Sydney FC szczególnie Melbourne City.
 
Jako kierunek przeprowadzki wymienia się też drużyny z Ameryki Południowej: argentyńskie Boca Juniors oraz brazylijskie Fluminense. W obu przypadkach zapewne znalazłby się sponsor, który hojnie dofinansowałby lukratywną umowę. 
 
Decyzję Ronaldinho mamy poznać już w środę. Trudno przypuszczać, że będzie to ostatni klub w karierze zawodnika. - Pogra do 42 urodzin! - zadeklarował ostatnio Roberto Assis, jednocześnie agent i brat Gaúcho.


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Ronaldinho Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.