Terek miażdży Amkar, dwa gole Rybusa [WIDEO]

Terek miażdży Amkar, dwa gole Rybusa [WIDEO] fot. Transfery.info
Szymon Podstufka

W dzisiejszym meczu rosyjskiej Premier Ligi pomiędzy dwoma "polskimi" klubami, Terek Grozny ograł Amkar Perm 4:0. Jednym z bohaterów spotkania był Maciej Rybus.

Skrzydłowy Tereka popisał się dwiema bramkami na otwarcie sezonu w rosyjskiej lidze, zostając tym samym wiceliderem klasyfikacji strzelców, wraz z Kevinem Kuranyi, Domenico Criscito, Artemem Dziubą i Dmitrim Polozem. Tym samym Polak już po pierwszej kolejce ma na swoim koncie połowę dorobku z najlepszego jak dotąd sezonu w Rosji, kiedy do siatki trafiał czterokrotnie.

W końcówce meczu Polak otrzymał od swoich kibiców gromkie brawa. W jego miejsce wszedł Ismail Aissati. Oprócz Rybusa, w zespole Tereka cały mecz rozegrał Marcin Komorowski, partnerując na środku defensywy Andriejowi Siemionowowi, natomiast 90 minut w drużynie Amkara zaliczył Janusz Gol. Z ławki wszedł także Jakub Wawrzyniak. Cały mecz przesiedział na niej natomiast Damian Zbozień.