Kontrowersyjny Lavezzi [FOTO]

4 lata temu
Lavezzi w formie | Fot. Twitter

Ezequiel Lavezzi to specyficzny piłkarz, podchodzący do życia i swojego zawodu w bardzo frywolny sposób. Owszem, jest zawodnikiem o dużych umiejętnościach, ale posiada również trudny charakter.

Kontrowersje wokół Lavezziego pojawiają się co jakiś czas. Kłóci się z trenerami, partnerami na boisku. Podczas mundialu znieważył selekcjonera reprezentacji Argentyny, Alejandro Sabellę. Gdy ten tłumaczył mu, co ma robić na boisku, to Ezequiel polał go wodą z bidonu. Całe zajście zarejestrowały kamery, ale postanowiono nie robić z tego afery.

Teraz Lavezzi znów o sobie przypomniał, ale nie poprzez grę na boisku, a poprzez zdjęcia, które wyciekły do sieci. Jedno z nich nie będziemy tutaj wrzucać, gdyż jest zbyt "odważne". Na drugim widzimy głównego bohatera w czapce policyjnej, a na jego barku spoczywa damska noga. Niektórzy twierdzą, iż Argentyńczyk skorzystał z usług striptizerki. Inni uważają, że fotografie te uwieczniają "zabawy", które przeprowadzają piłkarz i jego żona.

 

 

Oczywiście, zdjęcia te zrobiły furorę w sieci, a Twitter przepełnił się różnymi żartami. Najczęściej Lavezziego określano słowami "He scores, when he wants to", co można tłumaczyć dwojako - "Strzela wtedy, kiedy chce" bądź mniej piłkarsko "Zalicza wtedy, kiedy chce". Cała sprawa może nie byłaby tak naświetlana, jeśli Argentyńczyka czekałby kolejny sezon w PSG. W końcu, Francuzi znają charakterek "El Pocho". Jednak 29-latkiem mocno interesuje się Liverpool i Atletico Madryt. A jak kończy się wrzucenie niewłaściwych zdjęć do sieci, wie najlepiej Nicklas "Lord" Bendtner, który stracił przez to szansę na grę w Eintrachcie Frankfurt (więcej TUTAJ).

Póki co, Lavezzi jest bohaterem memów i twitterowych żartów, ale cała ta sprawa na pewno nie wyjdzie mu na dobre. Za to można się spodziewać bardzo ciekawej konferencji przed meczem PSG - Reims, który w piątek zainauguruje nowy sezon w Ligue 1.ŹRÓDŁO
Twitter
TAGI: Ezequiel Iván Lavezzi Paris Saint-Germain FC Atlético Madryt Liverpool FC Argentyna Francja Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0142 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.