Włoski Suárez? Ugryzienie w Coppa Italia

Włoski Suárez? Ugryzienie w Coppa Italia fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Źródło: Twitter | Transfery.info

Podczas spotkania w ramach Pucharu Włoch napastnik Bari Giuseppe de Luca został ugryziony przez rywala z Avellino Gianmario Comiego.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0 i byli na właściwej drodze do awansu do kolejnej rundy Coppa Italia. Jednak już po niespełna dziesięciu minutach doszło do kuriozalnej sytuacji, gdyż Giuseppe De Luca został ugryziony w przedramię przez napastnika gości Gianmario Comiego.

Na domiar złego 22-latek, który od razu po tym incydencie pobiegł do sędziego ze skargą, został chwilę później ukarany przez niego czerwoną kartką za zbyt sugestywne gesty. Nie pomogło nawet pokazanie ręki, na której widniał bardzo widoczny odcisk zębów. Ochrzczony "włoskim Suárezem", wypożyczony z Milanu Comi kilka minut później zdobył wyrównującego gola, a mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 2-1 dla gości.

Biorąc pod uwagę surowość kary, jaką otrzymał prowodyr ugryzień Luis Suárez za popełnienie takiego występku na Giorgio Chiellinim, możemy się spodziewać, że Gianmario Comiego również nie ominie zawieszenie.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Florian Wirtz z jasnym planem na przyszły sezon Florian Wirtz z jasnym planem na przyszły sezon „Dawać go do pierwszej drużyny, gorszy od niego nie będzie”. Weteran Lecha Poznań błysnął w rezerwach [WIDEO] „Dawać go do pierwszej drużyny, gorszy od niego nie będzie”. Weteran Lecha Poznań błysnął w rezerwach [WIDEO] OFICJALNIE: Szymon Marciniak wraca na salony. Poprowadzi europejski hit OFICJALNIE: Szymon Marciniak wraca na salony. Poprowadzi europejski hit AC Milan zajął stanowisko w sprawie przyszłości gwiazd zespołu AC Milan zajął stanowisko w sprawie przyszłości gwiazd zespołu POTWIERDZONE: Odrzucił ofertę Chelsea dla... Realu Sociedad POTWIERDZONE: Odrzucił ofertę Chelsea dla... Realu Sociedad Manchester City ma problem. Tylko w ten sposób pozyska wyczekiwaną gwiazdę Manchester City ma problem. Tylko w ten sposób pozyska wyczekiwaną gwiazdę Adrian Mierzejewski brał udział w ustawionych meczach?! „Widziałem, co się dzieje na boisku...” Adrian Mierzejewski brał udział w ustawionych meczach?! „Widziałem, co się dzieje na boisku...”