Tiago: Miałem wspaniałą ofertę, ale wybrałem Atlético

4 lata temu
Tiago pozostał wierny klubowi | Fot. Atlético Madryt

Pomocnik Atlético Madryt Tiago Cardoso Mendes przyznał, że w czasie letniego okna transferowego otrzymał intratną propozycję od innej drużyny, lecz mimo to postanowił zostać w Hiszpanii.

"Los Rojiblancos" stracili latem kilku podstawowych zawodników, z których trzech przeniosło się do Chelsea. Byli to Diego Costa, Filipe Luís a także Thibaut Courtois, który wrócił z trzyletniego wypożyczenia. Jak się okazuje Tiago mógł zostać czwartym piłkarzem, który zasiliłby barwy angielskiej drużyny, jednak nie skorzystał z tej możliwości.

- Diego i Filipe muszą się dostosować do warunków panujących na Wyspach, ale jestem przekonany, że doskonale sobie z tym poradzą. Pod pieczą José Mourinho mogą stać się najlepszymi piłkarzami na swoich pozycjach. Obaj są wspaniałymi zawodnikami, jak i ludźmi, lecz mój klub sprowadził ich następców, dlatego nie odczuwamu aż tak bardzo ich braku - powiedział Tiago.

- Tego lata również otrzymałem propozycję od Chelsea, na bardzo dobrych warunkach. Przemyślałem jednak wszystko i uświadomiłem sobie, że jestem częścią Atlético i nie mogę tak po prostu odejść. Z biegiem czasu uważam, że podjąłem właściwą decyzję i niczego nie żałuję - dodał.

33-letni były reprezentant Portugalii występuje w barwach "Los Colchoneros" od 2010 roku, do tej pory zanotował na swoim koncie 158 występów i dwanaście trafień. ŹRÓDŁO
Atlético Madryt
TAGI: Tiago Cardoso Mendes Atlético Madryt Chelsea FC Portugalia Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0076 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.