10 rzeczy, których mogłeś nie wiedzieć o Falcao [WIDEO]

4 lata temu
fot. YouTube

Kanał FullTimeDEVILS dostępny na Youtube zaprezentował serię ciekawostek dotyczących nowego nabytku Manchesteru United, Radamela Falcao. Zebraliśmy wszystkie poniżej.

1. Radamel Falcao Garcia Zarate urodził się w Santa Marii, jako syn Radamela i Camenzy, 10. lutego 1986... lub 1984 roku.
 
2. Został nazwany po środkowym pomocniku z Brazylii, Paulo Roberto Falcao, który większość kariery spędził z Brazylii, ale grał też w Europie, w AS Roma.
 
3. Falcao spędził pięć lat ze swojego dzieciństwa w Wenezueli, gdzie zaczął grać w baseball. Na szczęście dla nas, w futbolu zobaczył swoje powołanie.
 
4. Napastnik był w wieku 11 lat na testach w Ajaksie, jednak nie sprawdził się. Pytanie jest następujące - został skreślony, czy to on skreślił Ajax?
 
5. Jest najmłodszym zawodnikiem, który wystąpił w profesjonalnym meczu w Kolumbii. Zagrał dla Lanceros, mając ledwie 13 lat i 199 dni.
 
6. Aston Villa złożyła ofertę za Falcao w 2008 roku, jednak została ona odrzucona i zadowolili się duetem Carew & Harewood.
 
7. Zapracował sobie na przydomek "El Tigre" grając w River Plate, ze względu na jego nieustępliwość w ataku i zagrożenie, jakie stwarzał pod bramką rywali.
 
8. Jako oddany chrześcijanin i prowadzący młodzieżowe grupy kościelne, Falcao patronuje wielu organizacjom charytatywnym w Kolumbii. Swoją żonę także poznał zresztą w lokalnym kościele ewangelickim.
 
9. Falcao jest bohaterem własnej gry komputerowej, "Falcao vs Aliens". Gra jest cięższa, niż na to wygląda.
 
10. Latem 2014 roku, Liverpool ściągnął Rickiego Lamberta z Southampton, MUFC - Radamela Falcao. Wygraliśmy!
 
Filmik do obejrzenia poniżej:
 


ŹRÓDŁO
FullTimeDEVILS
TAGI: Radamel Falcao García Zárate Manchester United FC Anglia Kolumbia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.