Beckham: MLS wróci do Miami

3 lata temu
David Beckham chce stworzyć klub MLS w Miami | fot. MLS Soccer

David Beckham pracuje nad tym, aby w niedalekiej przyszłości w Miami powstał klub Major League Soccer.

Obecnie „Becks” wraz ze swoim zespołem są na etapie poszukiwania odpowiedniego miejsca na budowę stadionu. Były zawodnik m.in. Manchesteru United i Realu Madryt w tym tygodniu zapewnił, że MLS na pewno trafi do Miami, a pytaniem jest tylko to, kiedy to nastąpi.

W wywiadzie dla Bloomberg Television Beckham zadeklarował swoją determinację, aby sprowadzić najlepszą ligę amerykańską z powrotem na Południową Florydę, pomimo ostatnich problemów ze znalezieniem przy nabrzeżu miejsca na stadion.

- MLS wróci do Miami. Powiedziałem, że chcę, żeby powstał tutaj zespół i tak się stanie. Są jednak pewne utrudnienia, na które natrafiliśmy – powiedział słynny Anglik.

Beckham i jego partnerzy mieli dwa plany, co do planowanej budowy stadionu: pierwszą opcją było miejsce przy nabrzeżu, niedaleko portu Miami, a drugim rozwiązaniem teren w sąsiedztwie hali American Airlines Arena, w której występuje koszykarska drużyna Miami Heat. Oba pomysły przedyskutowano z władzami miasta i okazały się niemożliwe do realizacji, ale były pomocnik reprezentacji Anglii nie poddaje się i już ma kolejne koncepcje, jak rozwiązać zaistniałą sytuację.

- Byłem bardzo zuchwały, ponieważ poszedłem do urzędników w Miami i powiedziałem: „Ok, chcę zbudować Old Trafford albo Wembley obok Pałacu Buckingham”. Moim marzeniem było zbudowanie stadionu na nabrzeżu. To jednak było niewykonalne, ale mamy alternatywne rozwiązanie. Stadion powstanie – zakończył Beckham.

ŹRÓDŁO
MLS Soccer
TAGI: David Beckham Stany Zjednoczone
Zobacz również
Totti zagra w USA?!
wczoraj  
0
Archiwalne
AS: Nowy klub Tottiego!
2 tygodnie temu  
0
Chandler na celowniku Romy
2 tygodnie temu  
0
Oficjalnie: Džemaili w MLS
3 tygodnie temu  
0
Vela trafi do MLS?
4 tygodnie temu  
0
Oficjalnie: Nowa umowa Villi
4 tygodnie temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.