Pierwszy w karierze niewykorzystany karny Bainesa! [WIDEO]

Pierwszy w karierze niewykorzystany karny Bainesa! [WIDEO] fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Źródło: Twitter

Leighton Baines z pewnością na długo zapamięta dzisiejszy mecz Manchesteru United z Evertonem. Jego drużyna przegrała, a on sam po raz pierwszy w karierze nie trafił karnego.

W ostatniej akcji pierwszej połowy Tony Hibbert powalony został w polu karnym przez Luke'a Shawa. Sędzia Kevin Friend nie miał wątpliwości i odgwizdał rzut karny dla Evertonu. Do piłki podszedł dotąd niezawodny Leighton Baines, ale jego strzał z jedenastego metra w świetnym stylu obronił David de Gea, który był bohaterem tego spotkania.

Dotąd reprezentant Anglii w Premier League podchodził do rzutu karnego czternaście razy i jeszcze nigdy mu się nie zdarzyło, by z jedenastego metra nie trafić do bramki rywala.

Mimo wielu sytuacji w drugiej połowie, Everton nie zdołał wyszarpać choćby punktu i przegrał 1:2 ze swoim odwiedznym rywalem.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jarosław Królewski: Od tego zależy przyszłość trenera Jarosław Królewski: Od tego zależy przyszłość trenera Manchester City chce gwiazdę Premier League za ponad 100 milionów euro Manchester City chce gwiazdę Premier League za ponad 100 milionów euro Ważny zawodnik odejdzie z Lecha Poznań?! Ważny zawodnik odejdzie z Lecha Poznań?! Były trener Legii Warszawa o decyzji Jacka Zielińskiego. „Wystąpił u niego syndrom hazardzisty” Były trener Legii Warszawa o decyzji Jacka Zielińskiego. „Wystąpił u niego syndrom hazardzisty” Legenda Legii Warszawa może wzmocnić jej rezerwy Legenda Legii Warszawa może wzmocnić jej rezerwy Ole Gunnar Solskjær łączony z nową posadą Ole Gunnar Solskjær łączony z nową posadą Kontrakt piłkarza Wisły Kraków przedłużony, ale... i tak odejdzie?! Kontrakt piłkarza Wisły Kraków przedłużony, ale... i tak odejdzie?!