Oficjalnie: Kondratiew nie jest już selekcjonerem Białorusi

3 lata temu
54-latek selekcjonerem Białorusi był od 2011 roku / Fot. AFP

Georgij Kondratiew nie jest już selekcjonerem reprezentacji Białorusi. Tamtejsza federacja piłkarska przyjęła dymisję trenera.

Kondratiew to twórca największego sukcesu białoruskiej piłki w wydaniu reprezentacyjnym ostatnich lat. 54-letni szkoleniowiec wprowadził ekipę Białorusi U-21 do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Już wtedy Kondratiew łączył funkcję trenera kadry olimpijskiej ze stanowiskiem selekcjonera pierwszej reprezentacji. 

Białorusin zastąpił Bernda Stange w 2011 roku, podpisując czteroletnią umowę. Były już selekcjoner Białorusi podał się do dymisji tuż po meczu ze Słowacją, jednak dopiero dzień po spotkaniu w ramach eliminacji do Euro 2016, białoruska federacja postanowiła przyjąć rezygnację 54-latka.

- Gdy drużyna nie osiąga dobrych rezultatów, to trener powinien zrezygnować. Obiecałem, że tak zrobię już wcześniej. Moja dymisja nie sprawi, że piłkarze będą grali lepiej. Obecna sytuacja w białoruskiej piłce to efekt ostatnich 25 lat. Jesteśmy daleko w tyle za najlepszymi - bardzo ostro skomentował swoją rezygnacje Kondratiew.

ŹRÓDŁO
Football.by / PAP
TAGI: Oficjalnie Białoruś Trenerzy Georgij Kondratiew
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0103 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.