Nigdy nie świętuj sukcesu za wcześnie! Kurzawa vs Szwedzi [WIDEO]

4 lata temu
Radość Guidettiego po golu reprezentacji Szwecji / Fot. Reuters

Layvin Kurzawa z pewnością nie będzie dobrze wspominał barażowego spotkania ze Szwecją. Jego drużyna przegrała, a on sam skompromitował się swoim zachowaniem.

Spotkanie rozegrane zostało w ramach ostatniej fazy eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy. W barażach o awans do turnieju finałowego Francja zmierzyła się ze Szwecją, która w swojej grupie eliminacyjnej wyprzedziła m.in. reprezentację Polski, prowadzoną przez Marcina Dornę. 

"Trójkolorowi" przystępowali do spotkania w dobrych nastrojach, po pewnym domowym zwycięstwie nad Szwedami 2-0. Rewanż okazał się jednak trudniejszy, niż Francuzom mogło się wydawać.

"Trzy Korony" na kilka minut przed końcem spotkania prowadziły 3-0 i awans do mistrzostw Europy miały "w kieszeni". Wtedy bramkę zdobyli Francuzi, a konkretnie wspomniany Layvin Kurzawa. Wydawać się mogło, że trafienie lewego defensora jest rozstrzygające i na turniej pojedzie kadra Francji. Tak z pewnością wydawało się zawodnikowi polskiego pochodzenia, który bramkę celebrował w bardzo ostentacyjny sposób, salutował z uśmiechem przebiegając obok szwedzkich zawodników.

Kilka minut później okazało się do śmiechu Kurzawie nie było. Wręcz przeciwnie. W szaleńczy sposób zwycięstwo świętowali za to piłkarze ze Skandynawii. Po goli Oscara Lewickiego (wbrew pozorom jego korzenie nie sięgają bezpośrednio do naszego kraju) Szwedzi objęli prowadzenie 4-1, które utrzymali do końca meczu i tym samym awansowali do młodzieżowych mistrzostw Europy kosztem Francji. "Trzy Korony" fetując zwycięstwo nie szukali wyrafinowanej formy radości. Zaprezentowali "cieszynkę", którą kilka minut wcześnieji zaprezentował Kurzawa. Zobaczcie sami!

Fot. Reuters

 
Wczytywanie

EM Jaaaaaaaaaaaaaaa

Żródło: Instagram

Zobacz w InstagramieŹRÓDŁO
Transfery.info / Instagram
TAGI: Layvin Kurzawa Francja Szwecja Polska
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.