Wraca temat Valdésa w Bayernie

4 lata temu
Valdés na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii | Fot. Twitter

Choć wydawało się, że Victor Valdés jest już dogadany z Liverpoolem, w całej transakcji może namieszać Bayern Monachium. Pytanie tylko czy Hiszpan będzie chciał pełnić rolę zmiennika Manuela Neuera?

Od pewnego czasu mówi się, że Victor Valdés jest już dogadany z Liverpoolem i wkrótce ma zostać nowym golkiperem "The Reds" by zwiększyć rywalizację w bramce. Teraz jednak okazuje się, że jego przenosiny do Anglii wcale nie są takie oczywiste.

Zainteresowanie swoim byłym podopiecznym wyraził bowiem ponownie Pep Guardiola. Szkoleniowiec Bayernu Monachium już wcześniej interesował się sprowadzeniem Valdésa do Bawarii w roli zmiennika Neuera, ale ostatecznie postawił na Pepe Reinę.

Teraz jednak sytuacja zmieniła się o tyle, że Reina jest kontuzjowany, podobnie jak trzeci bramkarz Bayernu - Tom Starke. Valdés miałby być opcją ratunkową. Przypomnijmy, że były golkiper Barcelony pozostaje obecnie bez klubu, więc może podpisać kontrakt z nowym pracodawcą dosłownie w każdej chwili.

Co ciekawe, Valdés nie jest jedyną opcją dla Bayernu. Guardiola i skauci bawarczyków przeczesują rynek transferowy w poszukiwaniu bramkarzy, a na ich liście znalazło się miejsce dla... Tomasza Kuszczaka! Choć brzmi nieprawdopodobnie, by bramkarz występujący na zapleczu angielskiej ekstraklasy trafił do mistrza Niemiec, to jednak Guardiola może być w końcu zmuszony do ostateczności. ŹRÓDŁO
Die Welt
TAGI: Víctor Valdés Arribas Tomasz Kuszczak Bayern Monachium Hiszpania Polska Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0153 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.