Oficjalnie: Amazon sponsorem Śląska

4 lata temu
fot. Śląsk Wrocław

Amazon, amerykański gigant prowadzący największy sklep internetowy na świecie, został nowym sponsorem Śląska Wrocław. Logotyp firmy pojawi się na koszulkach "Wojskowych" już podczas najbliższego ligowego spotkania z Lechią Gdańsk.

- Właśnie otworzyliśmy dwa centra logistyczne Amazona we Wrocławiu, w których planujemy zatrudnić na stałe 2500 pracowników i dodatkowo 4000 pracowników sezonowych. To długoterminowa inwestycja. Naszym celem jest aktywne uczestnictwo w życiu naszych społeczności lokalnych, dlatego zamierzamy być zaufanym partnerem tak zasłużonych lokalnych bohaterów jak Śląsk Wrocław - mówi w rozmowie z oficjlaną stroną internetową Śląska Kerry Person, Dyrektor Operacyjny Amazona w Europie Środkowo-Wschodniej.

- Jesteśmy dumni, że do grona firm wspierających Śląsk dołączył tak renomowany partner. Amazon to jedna z największych spółek na świecie, która dokonała znaczących inwestycji w naszym województwie. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie obydwu stronom wyłącznie korzyści - twierdzi z kolei Marek Drabczyk, Wiceprezes WKS Śląsk Wrocław SA.

Logo Amazona pojawi się na koszulkach Śląska już podczas dzisiejszego meczu z Lechią Gdańsk, który transmitowany będzie przecież na TVP1. Umowa będzie także obowiązywać podczas kolejnego spotkania w T-Mobile Ekstraklasie, przeciwko Lechowi Poznań.

- Gorąco wierzę, że to dopiero początek długiej i owocnej współpracy - dodaje Marek Drabczyk.

Na czas umowy Amazon nie tylko pojawi się na zielono-biało-czerwonych trykotach, ale również na bandach reklamowych na Stadionei Miejskim we Wrocławiu, materiałach promocyjnych klubu oraz stronie internetowej. Podczas meczu z Lechem przeprowadzona zostanie również specjalna akcja promocyjna nowego partnera wrocławskiego klubu.ŹRÓDŁO
Śląsk Wrocław
TAGI: Oficjalnie Śląsk Wrocław Amazon Polska
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.