David James bankrutem. Kolekcja pamiątek piłkarskich na sprzedaż!

4 lata temu
Pamiątki wystawione na licytację | Fot. hilcoind.com

Życie piłkarza bywa przewrotne. Przekonał się o tym były reprezentant Anglii David James – został bankrutem. Chcąc ratować swój byt postanowił wystawić na aukcję pamiątki związane z grą w piłkę.

Informację o dramatycznej sytuacji finansowej piłkarza podał kilka miesięcy temu „Birmingham Mail”. Szacuje się, że Anglik w czasie swojej profesjonalnej kariery sportowej zarobił około 20 milionów funtów. Okazuje się jednak, że od przybytku głowa boli, a jego konto bankowe w tej chwili świeci pustkami.

Gwoździem do trumny 43-letniego gwiazdora okazał się bardzo kosztowny rozwód z żoną Tanyą w 2005 roku. W wyniku poważnych problemów finansowych piłkarz zdecydował się sprzedać najbardziej wartościowe pamiątki, które zgromadził podczas swojej wieloletniej kariery sportowej.

Cały sprzęt wystawiony na licytację został opisany jako „unikalne piłkarskie pamiątki oraz majątek jednego z najbardziej rozpoznawalnych angielskich bramkarzy”.

Na aukcji dostępne są koszulki reprezentacji Anglii z autografami zawodników (między innymi Franka Lamparda) oraz koszulki angielskich klubów (bluza bramkarska Chelsea FC). Poza sprzętem sportowym na aukcji można również znaleźć charakterystyczne rowery „Raleigh Chopper”, maszyny do ćwiczeń, ogromną kolekcję płyt winylowych, przerobionego Vauxhalla Astrę, a nawet sprzęt dla DJ-ów.

Los Davida Jamesa (obecnie występującego i trenującego w… indyjskiej Super Lidze w barwach Kerala Blasters) jest jeszcze bardziej przygnębiający, kiedy zdamy sobie sprawę, że w zasadzie mówimy o jednej z legend angielskich boisk.

James w ciągu swojej kariery rozegrał aż 536 spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii, co czyni go trzecim zawodnikiem w historii z największą liczba występów w kraju. Poza tym na swoim koncie ma też 53 występy w reprezentacji „Synów Albiony”. ŹRÓDŁO
The Mirror
TAGI: David James Anglia
Zobacz również
Hitowy transfer Insigne?!
2 godziny temu  
0
Di María gotowy na transfer
2 godziny temu  
0
Kontuzja Mané
3 godziny temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.