Ronaldo obrażał Messiego? "To nieprawda"

4 lata temu
Ronaldo zaprzeczył, jakoby miał obrażać Messiego | Fot. Real Madryt CF

Cristiano Ronaldo został oskarżony o to, że w nieprzychylnych słowach wypowiadał się o Leo Messim. Portugalczyk zapewnił jednak, że jest to nieprawda, i zamierza podjąć w tej sprawie kroki prawne.

O rywalizacji dwóch największych piłkarzy ostatnich lat powiedziano już chyba wszystko. Fani Ronaldo i Messiego przekrzykują się argumentami, kto jest lepszy w różnych elementach gry, ale dyskusja ta zapewne nigdy nie zostanie zamknięta. Wielu kibiców bardziej jednak interesuje fakt, jak wyglądają relacje prywatne pomiędzy zawodnikami.

W najnowszej książce hiszpańskiego eksperta piłkarskiego Guillema Balague'a można przeczytać, że w szatni Realu Madryt Ronaldo miał niepochlebnie wypowiadać się o swoim największym rywalu. Zdaniem autora chodziło konkretnie o porównywanie Messiego do psa czy pacynki. 

Na swoim oficjalnym koncie na Facebooku CR7 natychmiast zaprzeczył tym rewelacjom - Krążą plotki, że czyniłem obraźliwe uwagi wobec Lionela Messiego. To kompletna nieprawda i upewniłem się, by mój prawnik podjął odpowiednie kroki w stosunku do odpowiedzialnych osób. Do kolegów zawodowców żywię wyłącznie bezgraniczny szacunek i Messi naturalnie nie jest żadnym wyjątkiem - napisał.

Zdaniem wielu kibiców rywalizacja o najwyższe cele indywidualne i klubowe spowodowała, że relacje pomiędzy Messim i Ronaldo są chłodne. Tak można wnioskować chociażby z wypowiedzi Ruuda Guulita, który obserwował ich na gali Złotej Piłki w 2013 roku. Holender stwierdził, że wtedy obaj zaledwie się przywitali i nawet nie rozmawiali. Mimo to obaj darzą się ogromnym szacunkiem i nie można napewno powiedzieć, że jest między nimi nienawiść, dlatego słowa Balague'a należy przyjąć z mocnym przymrużeniem oka.ŹRÓDŁO
Telegraph
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Lionel Andrés Messi Real Madryt CF FC Barcelona Portugalia Argentyna Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.