Pepe Mel znów w Betisie?

3 lata temu
Pepe Mel znów będzie trenerem Betisu?

Pepe Mel znów może być trenerem Betisu. W klubie z Sewilli do dymisji podały się osoby, które wcześniej były odpowiedzialne za zwolnienie trenera. Teraz możliwe, że ten wróci na "stare śmieci".

W Betisie do dymisji podały się trzy najważniejsze osoby w klubie - prezydent, wiceprezydent i dyrektor. Oni byli w największej mierze odpowiedzialni za zwolnienie Pepe Mela w grudniu zeszłego roku. Trener przez 3 lata pracy stał się ulubieńcem kibiców, ale musiał pożegnać się ze stanowiskiem z powodu słabszej formy drużyny pod koniec 2013 roku.

Mel od zakończenia zeszłego sezonu pozostaje bez pracy. Po tym jak rozstał się z Betisem objął posadę szkoleniowca West Bromwich Albion, ale w Anglii nie zagościł na długo. Jego zatrudnieniem zainteresowany był między innymi Real Sociedad, ale ostatecznie podpisał kontrakt z Davidem Moyesem.

Media i kibice z chęcią widzieliby Pepe Mela znów w Betisie, ale nie wiadomo czy jest to w ogóle możliwe - Najpierw trzeba poczekać i zobaczyć, czy nowi szefowie klubu będą chcieli go zatrudnić. A nawet jeśli tak będzie, trudno stwierdzić, czy on sam będzie chciał przyjąć ofertę od Betisu, przede wszystkim z powodów finansowych. To lepszy trener niż na poziom Segunda Division - powiedział były już prezydent Betisu Manuel Dominguez Platas.ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Trenerzy Pepe Mel Real Betis Balompié Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0077 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.