Problemy z nowym kontraktem Maggio

4 lata temu
Maggio w reprezentacji Włoch

Christian Maggio nadal nie przedłużył swojego kontraktu z Napoli. Klub nie rozpoczął jeszcze nawet rozmów z piłkarzem w sprawie wygasającej w czerwcu umowy, dlatego niewykluczone, że ten po sezonie zmieni pracodawcę.

Maggio gra w Napoli od ponad sześciu lat. W 160 meczach zdobył 20 goli. Mimo, że w ostatnich sezonach był podstawowym i wyróżniającym się zawodnikiem zespołu, klub najwyraźniej nie chce przedłużać z nim kontraktu, który wygasa z końcem obecnego sezonu.

Agent piłkarza Massimo Brisachi potwierdza, że klub nie zwrócił się do niego w sprawie negocjacji nowej umowy. Mimo to jego zdaniem Maggio dobrze czuje się w Napoli i znakomicie dogaduje się z trenerem.

- Benitez i Maggio darzą się ogromnym respektem i szacunkiem. Christian gra dużo, co oznacza, że trener na niego liczy i jest zadowolony z jego dyspozycji. Ale jeśli chodzi o przedłużenie kontraktu wciąż nie wydarzyło się nic nowego - powiedział Brisachi.

- Jesteśmy w takim momencie, że nie zanosi się na żadne spotkania w sprawie negocjacji z klubem. Do tej pory też z nikim się nie spotykałem by to omówić. Christian jest w Napoli od prawie siedmiu lat. Dobrze się tu czuje, ale by grać w jakimś klubie, potrzebna jest chęć obu stron. Zobaczymy co wydarzy się w przyszłości, ale rozważymy kilka opcji. Póki co jest jednak na to za wcześnie, Christian skupia się na obecnym sezonie - zakończył agent piłkarza.ŹRÓDŁO
Tuttonapoli
TAGI: Christian Maggio SSC Napoli Włochy
Zobacz również
Dyrektor Genoi o Piątku
39 minut temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.