Oficjalnie: Nowa prezydent Valencii! Zapowiada zimowe transfery

4 lata temu
Lay Hoon staje na czele zarządu | Fot. Valencia CF

Klub Valencia CF obwieścił na oficjalnej stronie, że nowym prezydentem klubu została Lay Hoon Chan, która od początku zapowiada zmiany.

Nowy skład zarządu został powołany wczorajszego dnia. Nowy, bo zasiądzie w nim siedem z dziewięciu nowych członków. Tylko dwie postacie utrzymały swoje postacie, w tym Amadeo Salvo, który będzie pełnił funkcję dyrektora generalnego.

Na pierwszym posiedzeniu, przy obecności Petera Lima, największego udziałowca "Nietoperzy", Hoon zapowiedziała zastąpienie ówczesnego systemu dowodzenia klubem innym projektem, którego szczegółów jednak nie zdradziła.

- Od dziś Valencia będzie naszym największym skarbem biznesowym - zaczęła Lay. - Ten klub to dla Lima coś więcej biznesowa przygoda, bo w sercu ma futbol. Podróż do tego miejsca kosztowała nas znacznie więcej niż byśmy sobie tego życzyli, ale w końcu tu jesteśmy po długim czasie. Z niecierpliwością czekamy na zainicjowanie naszych projektów.

- W naszej wizji znajduje się wypromowanie Valencii na światową skalę, klubu, z którego wszyscy fani i ludzie związani z nim mogliby być dumni. Chcemy natychmiast skupić się na rynku azjatyckim. Naszym priorytetem jest zbudowanie silnej marki, która mogłaby rywalizować z każdym, oraz inwestowanie w akademię, bo to nasza przyszłość.

- Nowa Mestalla powstanie tak szybko jak tylko możliwe. Zdajemy sobie sprawę z istoty tej inwestycji, do której chcemy podejść na spokojnie. Plany budowy nowe projektu zostały utworzone w 2006 roku. Osiem lat minęło i musimy w końcu zapewnić odpowiednie potrzeby. Chcielibyśmy, aby nowy stadion posiadał ducha obecnej Mestalli - dodała Hoon.ŹRÓDŁO
Valencia CF
TAGI: Lay Hoon Chan Valencia CF Hiszpania Oficjalnie
Zobacz również
OFICJALNIE: Xavi gra dalej!
14 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0191 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.