Khedira zostanie w Madrycie?

4 lata temu
Khedira | Fot. Real Madryt CF

Pomocnik Realu Madryt Sami Khedira nie wyklucza przedłużenia umowy z klubem po zakończeniu sezonu.

Obecny kontrakt 27-letniego reprezentanta Niemiec wygasa w czerwcu 2015 roku. Już w letnim oknie transferowym mówiło się, że Khedira opuści Madryt, jednak pomimo zainteresowania m. in. przez Arsenal FC pomocnik pozostał w stolicy Hiszpanii.

W wywiadzie dla Daily Mail Khedira mówił o swojej przyszłości. Przyznaje, że nie wie jeszcze, jaką podejmie decyzje i jest bardzo ciekawy, jak potoczą się jego losy.

- Wszyscy wiedzą, że z końcem sezonu wygasa mój kontrakt. Klub i ja jesteśmy w dobrym kontakcie i mamy zawsze dobre stosunki. W Madrycie czuje się bardzo dobrze. Nie wykluczam pozostania tu dłużej. Nie prowadzę rozmów z innymi klubami. Sam jestem ciekaw, jak potoczy się przyszłość - powiedział gracz Realu.

Khedira jest jedynym zawodnikiem, który w tym sezonie zdobył równocześnie Ligę Mistrzów i Mistrzostwo Świata. Zapytany o swojego faworyta w plebistycie o Złotą Piłkę, reprezentant Niemiec odpowiedział, że gdyby to on miał decydować o zwycięzcy, nagroda zostałaby przyznana Cristiano Ronaldo i Manuelowi Neuerowi.

- To był dla mnie rok pełen wydarzeń. Nie wiedziałem, że będę zdolny grać zarówno w finale Ligi Mistrzów, jak i Mistrzostw Świata. 

- Do Złotej Piłki nominowano trzy wybitne osobistości, będące ucieleśnieniem światowej klasy. Ja mam swoich dwóch faworytów: Cristiano Ronaldo i Manuela Neuera.  Obie podniosły poziom na swoich pozycjach do nowego wymiaru - stwierdził Khedira.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Sami Khedira Real Madryt CF Hiszpania Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0164 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.