Verheijen: Sztab medyczny Arsenalu to amatorzy

3 lata temu
Raymond Verheijen | fot. Walia

Holenderski trener od przygotowania fizycznego Raymond Verheijen nazwał sztab szkoleniowcy Arsenalu "amatorami" po kolejnej kontuzji jednej z gwiazd zespołu.

Szkoleniowiec, który pracował między innymi z reprezentacją Holandii, Barceloną i Manchesterem City, od dłuższego czasu krytykuje metody treningowe stosowane w Premier League. Jego szczególną niechęcią cieszy się były menedżer Manchester United David Moyes, który został nazwany dinozaurem.

W serii postów w serwisie Twitter Verheijen w ostrych słowach skomentował fakt, że Aaron Ramsey nie zagra miesiąc z powodu kontuzji ścięgna udowego. Holender stwierdził też między innymi, że Robin Van Persie "wygląda jak stary człowiek" z powodu pobytu w Arsenalu, gdzie znajdował się pod opieką niekompetentnego sztabu szkoleniowego.

"Kanonierzy" doznali fali poważnych osłabień zespołu w tym sezonie. Zdaniem Verheijena klub znalazł się w "błędnym kole kontuzji". Napisał: "Przykro mi słyszeć o kolejnym urazie mięśnia Aarona Ramseya. Ilość jego kontuzji w Arsenalu jest po prostu szokująca, zważywszy na jego wiek. Ten problem dotyczy też Walcotta, Wilshere'a i Oxlade-Chamberlaina".

"Van Persie ma tylko 31 lat, ale z każdym kolejnym meczem zaczyna wyglądać jak stary człowiek z powodu zniszczeń, jakie doznało jego ciało podczas pobytu w poprzednim klubie"

"Na szczęście Fabregas zdołał uciec z Arsenalu po kilku latach, dzięki czemu ci amatorzy z Londynu nie dostali możliwości zniszczenia także jego ciała"

Arsenal jest świadom oskarżeń i krytyki ze strony Verheijena, jednak odmówił komentarza w tej sprawie.

 ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Raymond Verheijen Arsenal FC Anglia Aaron Ramsey
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0045 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.