Od 29 grudnia 2004 roku aż do teraz. Dziesięć lat Transfery.info!

4 lata temu Od 29 grudnia 2004 roku aż do teraz. Dziesięć lat Transfery.info!
fot. Transfery.info

To już dziesięć lat. Dekada. Dokładnie 29 grudnia 2004 roku ruszyły Transfery.info.

Dzień wcześniej pojawiły się pierwsze teksty: o Damianie Gorawskim w FK Moskwa (dzisiaj pasjonuje się fotografią, rozstał  się z piłką w 2011 roku w barwach Górnika), Mariuszu Kukiełce w Dynamie Drezno (zwiedził potem jeszcze Cottbus, Windeck i Kolonię; aktualnie pogrywa w Wiśle Sandomierz) i Ivicy Križanacu w Zenicie (jeden z najlepszych obcokrajoców w historii Ekstraklasy, zakończył karierę w 2011 roku). W dzień startu hitem okazały się plotki o przeprowadzce Shabaniego Nondy, przyszłości Morientesa, ewentualnym transferze młodziutkiego Irka Jelenia. 30 grudnia 2004 roku natomiast pisaliśmy o wówczas nieznanym nikomu Piotrku Wiśniewskim, który dołączał do trzecioligowej Lechii Gdańsk. 

Rekordowym transferem był jeszcze ten Zinedine'a Zidane'a z Juventusu do Realu, a kwoty liczyło się w amerykańskich dolarach. 

Stare czasy.

Jest 29 grudnia 2014 roku, dziesięć lat później. Transfery.info z małej hobbystycznej stronki przeobraziły się w jeden z największych w Polsce serwisów o piłce. 

Za nami dziesięć lat pracy i intensywnej nauki, bowiem wszystko było trzeba przetestować na "własnej skórze", nauczyć się każdej umiejętności składającej się potem na spore medium internetowe.

Bywały momenty lepsze i gorsze, wiadomo. W dalszym ciągu bardzo daleko nam do ideału, ale uczymy się i do niego dążymy. Liczby odsłon (ponad 63 miliony w 2014 roku!) świadczą za nami, ale chcemy, żeby to było coś więcej. Zrobimy wszystko, żeby jakość wciąż rosła, ale też żeby pogodzić różne zainteresowania czytelników. Chcemy patrzeć na piłkę z różnych perspektyw, wyczekujcie nowych form w 2015 roku. Pamiętajcie, że jesteśmy serwisem PIŁKARSKIM (a nie tylko o transferach), działamy przez cały rok, chociaż oczywiście transfery, a więc same okna, pozostają naszym "oczkiem w głowie".

Do przeczytania w kolejnych latach! Widzimy się.


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI:
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.