Rekordowy zysk West Hamu

4 lata temu Rekordowy zysk West Hamu

West Ham ogłosił rekordowy przychód pieniężny przez opodatkowaniem, opiewający na kwotę 10,3 miliona funtów. To wyraźna poprawa względem ubiegłego roku, gdy odnotowano stratę 3,5 miliona funtów.


Obrót wyniósł 114,8 miliona funtów w porównaniu do 89,8 miliona funtów z poprzedniego raportu, podczas gdy wskaźnik płace-obroty zmniejszył się z 62,6 % do 55,6 %. To najniższy wynik tego ratio od 15 lat, czyli od momentu, gdy po raz pierwszy go wyliczono.

Ostatni sezon Premier League klub zakończył na 13. lokacie, zaś udany rok 2014 "Młoty" pożegnają szóstym miejscem, po najlepszym w swojej historii początku rozgrywek angielskiej ekstraklasy.

Aktualny sezon będzie ostatnim West Hamu na Boleyn Ground, bowiem w 2016 roku klub ma się przenieść na Stadion Olimpijski.

- Ja i mój zarząd jesteśmy zadowoleni z osiągnięć poczynionych w rozgrywkach 2013-14. Najważniejszymi punktami ubiegłego sezonu były: utrzymanie w Premier League, dotarcie do półfinału Capital One Cup, ustalenie szczegółów sprzedaży stadionu przed przeprowadzką na Stadion Olimpijski oraz świetna postawa kibiców, pomimo trudnych wyzwań na boisku spowodowanych licznymi kontuzjami -  powiedział współprzewodniczący klubu Karren Brady.

W poniedziałek ujawniono, że 20 procent udziałów w West Ham United zostało wystawione na sprzedaż. Właściciele chcą zebrać 80 milionów funtów w celu zmniejszenia zadłużenia klubu, które wynosi obecnie 110 milionów.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: West Ham United FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0168 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.