Torres: Powrót do Atlético to spełnienie marzeń

4 lata temu Torres: Powrót do Atlético to spełnienie marzeń
fot. Atletico Madryt

Fernando Torres zdradził kilka szczegółów dotyczących swojej decyzji o powrocie do Atlético Madryt.

30-latek pojawił się na konferencji prasowej w Atlantis Hotel w Dubaju u boku Miguela Ángel Gil Marína, dyrektora sportowego klubu z Vincente Calderón. Spotkanie z dziennikarzami miało miejsce w tak odległym miejscu z powodu wtorkowego towarzyskiego meczu Milanu z Realem Madryt.

- Zdecydowałem się przejść do Milanu, by przede wszystkim regularnie grać. Działacze włoskiego klubu od początku mówili mi, że mam być kluczowym zawodnikiem klubu z San Siro. Niestety po kilku miesiącach zniknąłem z planów trenera i kompletnie to szanują, ale zmusiło mnie to do pomyślenia nad przyszłością.

- Kiedy Atlético wkroczyło do gry, to nie miałem już żadnych wątpliwości, gdzie wyląduje. Chciałbym podziękować Milanowi za to, że ułatwił mi znalezienie rozwiązania całej sytuacji, a przez to powrotu do ekipy "Rojiblancos". Jako dziecko zawsze przecież marzyłem o grze dla tej drużyny, a po latach spędzonych poza Madrytem, chciałem bardzo powrócić do zespołu, w którym stawiałem swoje pierwsze korki w futbolu.

- Wszyscy wiedzą, że to jest mój dom. Kiedy Atlético przegrywało to dotykało to zawsze również i mnie. Nikt nie może wiedzieć, jak się poczuję, kiedy po raz kolejny założę koszulkę w czerwono-białe pasy. Mogę zapewnić wszystkich kibiców "Atleti", że na boisku zrobię wszystko, aby oni mogli znów przeżywać sukcesy - zakończył.

Torres na Vicente Calderón występował w latach 2001-2007. Do ekipy mistrza Hiszpanii dołączy na początku stycznia. W przeciwną stronę do Milanu powędrował Alessio Cerci. Więcej szczegółów na temat transferu Torresa do Atlético przeczytacie tutaj.ŹRÓDŁO
Inside Spanish Football
TAGI: Fernando José Torres Sanz Atlético Madryt AC Milan Hiszpania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.