Mendes: Ronaldo do PSG? Niemożliwe

4 lata temu Mendes: Ronaldo do PSG? Niemożliwe
Paryż nie dla Ronaldofot. PSG

Agent Cristiano Ronaldo Jorge Mendes odniósł się do plotek łączących jego klienta z Paris Saint Germain FC.

Portugalczyk występuje w Realu Madryt od 2009 roku. Wraz z "Królewskimi" zdobył wszystkie najważniejsze trofea, łącznie z wyczekiwanym od 12 lat triumfem w Lidze Mistrzów. "CR7" bije też kolejne rekordy strzelonych bramek na hiszpańskich boiskach. 

Cristiano jednak nieuchronnie zbliża się do wieku, w którym będzie musiał podjąć decyzję o dalszej przyszłości. Media spekulują, że skrzydłowy mógłby przenieść się do Paris Saint-Germain, by pomóc francuskiej drużynie w odniesieniu triumfu w europejskich pucharach.

W sprawie ewentualnych przenosin Ronaldo z Madrytu do Paryża wypowiedział się agent piłkarza Jorge Mendes. 

- Przenosiny Cristiano Ronaldo do PSG są niemożliwe, on zakończy swoją karierę w Realu bądź przeniesie się do Stanów Zjednoczonych. Decyzja należy do Boga. Cristiano jest maszyną, najlepszym graczem wszech czasów. Nikt nie może mu dorównać, po prostu nie można go porównywać z nikim innym. On jest skrzydłowym - podajcie mi innego gracza na tej pozycji, który zdobył tyle goli - stwierdził Mendes.

Portugalski agent, znany z uczestnictwa w największych transferach ostatnich lat ,ma jednak bardzo dobre stosunki z prezydentem paryskiego klubu Nasserem Al-Khelaïfim. Mendes z uznaniem wyraża się o pracy, jaką katarski inwestor zrobił w PSG, lecz dostrzega też słabość innych drużyn Ligue 1 na tle stołecznego zespołu.

- Mam dobre relacje z prezydentem Nasserem. Zrobił on z PSG jeden z najlepszych klubów świata. Liga francuska jest słaba, według mnie rywalizacja w Anglii i Hiszpanii jest lepsza, ale PSG ma teraz naprawdę wielką jakość - powiedział Mendes.ŹRÓDŁO
Telefoot
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Real Madryt CF Paris Saint-Germain FC Portugalia Francja Hiszpania Jorge Mendes
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.