Były piłkarz Arsenalu: Szczęsny w tym sezonie już nie zagra!

4 lata temu Były piłkarz Arsenalu: Szczęsny w tym sezonie już nie zagra!
Co dalej ze Szczęsnym?fot. Ronnie Macdonald (Wikipedia)

Ekspert duńskiej telewizji i były zawodnik Arsenalu, John Jensen stwierdził, że Wojciech Szczęsny nie wystąpi już w tym sezonie w barwach Arsenalu. To konsekwencja wydarzeń, do jakich doszło po spotkaniu ligowym z Southampton.

49-latek, który grał w Arsenalu w latach 1992-1996, pozostaje w bardzo dobrych stosunkach ze Stevem Bouldem, asystentem Arsene’a Wengera. Informację o sytuacji ze Szczęsnym prawdopodobnie otrzymał właśnie od niego. Poinformował o niej widzów komentując dzisiejszy mecz „Kanonierów" z Hull City.


Między polskim bramkarzem, a francuskim menedżerem miało po meczu ze „Świętymi" dojść do ostrej wymiany zdań, którą Wenger zakończył przyznaniem Szczęsnemu wysokiej kary. Powiedział też podobno, że to był jego ostatni mecz między słupkami w tym sezonie.


Szczęsny w spotkaniu z Southampton nie zaprezentował się najlepiej. Polak miał udział przy obu straconych przez swój zespół bramkach. Więcej o jego problemach z odnalezieniem optymalnej formy pisaliśmy W TYM MIEJSCU.


W dzisiejszym spotkaniu FA Cup w bramce Arsenalu wystąpił David Ospina. Nie jest to jednak żaden wyznacznik kłopotów Polaka. Kolumbijczyk grał bowiem także w jedynym meczu „The Gunners” w Capital One Cup.


Co do słów Jensena można mieć jednak uzasadnione wątpliwości. Duńczyk nigdy nie ukrywał, że Szczęsny nie należy do jego ulubionych zawodników.ŹRÓDŁO
Twitter
TAGI: Wojciech Szczęsny Arsène Wenger Arsenal FC Anglia Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.