Oficjalnie: Była gwiazdka YouTube w trzeciej lidze

3 lata temu Oficjalnie: Była gwiazdka YouTube w trzeciej lidze
Zaledwie 19-letni Cherafot. Cuiaba Esporte Clube

Brazylijski trzecioligowiec Cuiabá Esporte Clube - to nowy klub Jeana Chery, który kilka lat temu robił furorę dzięki wiralowo rozprzestrzeniającym się nagraniom wideo.

Tym samym zaledwie 19-letni Chera zalicza ósmy klub w swojej karierze. W lipcu 2011 roku jako potencjalną gwiazdkę z akademii Santosu sprowadziła go włoska Genoa. Trenerzy tego klubu potrzebowali jednak zaledwie kilku miesięcy na ocenę jego przydatności. W styczniu 2012 roku zameldował się we Flamengo, a rok później w Atlético Paranaense. Tutaj historia nabiera przyśpieszenia: w styczniu 2014 przenosi się do Cruzeiro, w marcu jest już w Oeste, w maju w Pinheiros-SC, w sierpniu w greckim Paniliakosie. Transferowy sprint skończył się na czterech klubach w 2014 roku. 

Chera popularność zyskał w 2007 i 2008 roku, gdy ukazały się nagrania z jego bramkami w meczach juniorów. Wówczas wyraźnie odstawał od rówieśników i wydawało się, że jest to wielki talent. Jego kariera nie potoczyła się jednak tak, jak mu wróżono, chociaż z drugiej strony jeszcze wszystko przed nim.
ŹRÓDŁO
Cuiabá Esporte Clube
TAGI: Oficjalnie Jean Carlos Chera Cuiabá Esporte Clube Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0104 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.