Oświadczenie Perquisa

4 lata temu Oświadczenie Perquisa

Damien Perquis chce odejść z Realu Betis i w związku z tym wydał specjalne oświadczenie.


30-letni obrońca w tym sezonie zagrał zaledwie w dziewięciu meczach w rozgrywkach Segunda Division. Na początku sezonu Perquis był podstawowym zawodnikiem klubu z Sevilli, lecz w połowie rundy jesiennej stracił miejsce w pierwszym składzie.

Od ośmej kolejki Ligi Adelante piłkarz pojawił się na murawie tylko raz - w 11. serii spotkań zaliczył 23 minuty w spotkaniu z drugą drużyną FC Barcelona. Stoper odnotował za to trzy występy w rozgrywkach Pucharu Króla, w których udało mu się zdobyć dwie bramki.

Słabej pozycji zawodnika z polskim paszportem nie zmieniło przyjście do Betisu nowego szkoleniowca. Pepe Mel także nie widzi 30-latka w pierwszym składzie "Verdiblancos". 

Perquis postanowił skomentować swoją sytuację w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym po polsku na jego stronie internetowej.

"Jak wiadomo, moja sytuacja sportowa jest bardzo trudna. Chciałbym jednak dokładnie ją opisaćChcę odejść z Betisu. Na razie mam jeszcze ważny kontrakt z klubem i muszę to uszanować. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że nigdy nie oszukiwałem i zawsze dałem z siebie maksimum, obojętnie gdzie grałem. Mam już 30 lat. Moja sytuacja jest trudna. Nie gram za dużo, a jak każdy piłkarz lubię przebywać na boisku. Będę szukał dla siebie innego zespołu. Jeśli mi się nie uda, zostanę w Betisie, by walczyć o miejsce w pierwszym składzie. Chcę być tutaj, by pomóc klubowi w walce o powrót do pierwszej ligi. Dziękuje za wsparcie i zrozumienie - będę Was informował o możliwych zmianach w mojej sytuacji."  Oryginalna pisownia tutaj: http://damienperquis.com/pl/oswiadczenie-damien-perquis.

W ostatnim czasie zainteresowanie obrońcą wyrażał klub z MLS - Toronto FC. Warto wspomnieć, że kontrakt piłkarza z andaluzyjskim klubem upływa w czerwcu 2016 roku.ŹRÓDŁO
damienperquis.com
TAGI: Damien Perquis Real Betis Balompié Hiszpania Polska
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.