Oficjalnie: Goulon odchodzi z Zawiszy

2 lata temu Oficjalnie: Goulon odchodzi z Zawiszy

Pomocnik Hérold Goulon rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Zawiszą Bydgoszcz.

26-latek przybył do bydgoskiego klubu latem 2013 roku. Francuz od razu stał się jednym z czołowych pomocników T-Mobile Ekstraklasy, jednak w połowie sezonu doznał kontuzji pleców. Musiał przez to poddać się operacji, a w czasie trwania rundy wiosennej przechodził rehabilitację.

Goulon powrócił na boisko jesienią tego roku - zagrał w ośmiu kolejkach ligowych. Nie pokazał dobrej dyspozycji, ale wielu kibiców liczyło na jego umiejętności podczas rundy wiosennej, w której Zawisza będzie walczył o utrzymanie.

Wczoraj pojawiły się nieoficjalne informacje o możliwym odejściu Francuza z bydgoskiego klubu. Dziś zostały one oficjalnie potwierdzone - po półtorarocznym pobycie 26-latek rozwiązał kontrakt z ostatnią drużyną T-Mobile Ekstraklasy.

Zainteresowanie pomocnikiem wyrażał były trener Zawiszy, a obecnie szkoleniowiec Korony Kielce Ryszard Tarasiewicz. Goulon obecnie ma status wolnego zawodnika, co może ułatwić władzom kieleckiego klubu podjęcie działań w sprawie jego pozyskania. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że francuski piłkarz opuścił Bydgoszcz z powodu przedłużającej się kontuzji pleców i zamierza skupić się na leczeniu swoich dolegliwości.

ŹRÓDŁO
Zawisza Bydgoszcz
TAGI: Hérold Goulon Oficjalnie Zawisza Bydgoszcz Polska Francja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.