Tottenham planuje dwa transfery

4 lata temu Tottenham planuje dwa transfery
fot. Tottenham Hotspur

Tottenham zamierza przeprowadzić dwa nieoczekiwane transfery.

"Koguty" w zimowym oknie wykazywały niezwykle bierną postawę, a jedynym przejawem ich aktywności była odrzucona przez CSKA Moskwa oferta za Seydou Doumbię, który ostatecznie trafił do Romy. Angielskie media informują jednak, że ostatni dzień zakupów może należeć do klubu z Londynu, który zamierza dokonać aż dwóch wzmocnień. 

Pierwszym z nich ma być jeden z tych zawodników, których określa się mianem "wonderkid". Mowa o pomocniku MK Dons, reprezentancie angielskich młodzieżówek. Za jego główny atut określa się warunki fizyczne, a przez wielu ekspertów jest porównywany do Paula Pogby. 18-latek ma bowiem 188 centymetrów wzrostu, a mimo młodego wieku imponuje skutecznością pod bramką rywala - w 60 występach zdobył aż 18 bramek. Zdaniem angielskich mediów, Tottenham złożył już ofertę za Dele Alliego, taką która powinna zostać zaakceptowana, w przeciwieństwie do propozycji nadesłanych przez Aston Villę i Newcastle.

"Spurs" są ponadto w zaawansowanych negocjacjach z Winstonem Reidem, obrońcą West Hamu. To zresztą niejedyny cel Tottenhamu, gdyż londyńczycy obserwują także Kevina Mirallasa. Te transfery są jednak zależne od przyszłości Emmanuela Adebayora. Jeśli uda się wypożyczyć Togijczyka, wówczas zrobi się miejsce na nowego zawodnika. Obecnie najbliższe pozyskania napastnika jest PSG, które zadeklarowało gotowość do opłacania jego miesięcznej pensji, wynoszącej 100 tysięcy euro. ŹRÓDŁO
Telegraph
TAGI: Tottenham Hotspur FC Winston Wiremu Reid Bamidele Jermaine Alli MK Dons West Ham Anglia Nowa Zelandia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.