Oficjalnie: Rezygnacja Redknappa

4 lata temu Oficjalnie: Rezygnacja Redknappa
QPR bez trenerafot. QPR

Harry Redknapp nie jest już menedżerem Queens Park Rangers.

67-letni angielski szkoleniowiec podał się we wtorek rano do dymisji, która została zaakceptowana przez zarząd. Według Redknappa, powodem rezygnacji była operacja kolana, której podejmie się w najbliższych tygodniach.

- Spędziłem tu fantastyczny czas. Chciałbym podziękować zarządowi, piłkarzom, wszystkim pracownikom klubu, a zwłaszcza kibicom, którzy byli fantastyczni i zawsze mnie wspierali. Niestety, muszę natychmiast podjąć się operacji kolana, przez którą nie mógłbym wykonywać swojej pracy w klubie przez najbliższe kilka tygodni. Nie uczestniczyłbym w treningach i meczach zespołu, a to oznacza, że nie mógłbym dać z siebie 100%. Dlatego uważam, że ktoś inny powinien przejąć stery. Moje relacje z Tonym Fernandesem zawsze były dobre i jedne z najważniejszych w mojej karierze. Życzę klubowi samych sukcesów. Jestem przekonany, że utrzyma się w Premier League – powiedział Redknapp.

- Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować Harry’emu za wszystko, co zrobił dla QPR. Rozstajemy się w dobrych stosunkach. Chcę życzyć mu wszystkiego najlepszego na przyszłość – dodał Tony Fernandes, właściciel klubu z Londynu.

Redknapp dołączył do QPR w listopadzie 2012 roku. Drużyna rozegrała pod jego wodzą 105 meczów i sezon temu awansowała po barażach do Premier League.

ŹRÓDŁO
Queens Park Rangers
TAGI: Oficjalnie Harry Redknapp Trenerzy QPR FC Anglia
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0172 seconds.


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 496
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.