Mourinho będzie reklamował polski produkt

4 lata temu Mourinho będzie reklamował polski produkt
fot. uefa.com

José Mourinho został twarzą kampanii reklamowej napoju 4MOVE.

Portugalski szkoleniowiec związał się kilkuletnią umową z firmą FoodCare, właścicielem marki 4MOVE.

Mourinho to kolejny po Mike'u Tysonie i Robercie Kubicy przedstawiciel sportu, który zaangażuje się w działania marketingowe firmy. Według szefa FoodCare Wiesława Włodarskiego menedżer Chelsea FC jest zainteresowany dalszym rozwojem marki 4MOVE i bardzo profesjonalnie podszedł do współpracy z polską firmą.

 – Niezwykła wola walki, upór i nieustanne dążenie do sukcesu to wspólne wartości, które najlepiej oddają charakter Jose Mourinho i marki 4MOVE. Portugalski menedżer to nie tylko jedna z najbardziej utytułowanych postaci w historii piłki nożnej, to przede wszystkim osobowość, która od lat wyznacza standardy w świecie sportu. Na Mourinho wzorują się kolejne pokolenia szkoleniowców, a piłkarze na całym globie pragną grać pod jego wodzą. To menedżer, nieustannie znajdujący się na topie. Podobne ambicje ma marka 4MOVE. Poprzez dynamiczny rozwój i współpracę z legendą futbolu, pragniemy wyznaczać standardy dla całego rynku izotoników. Dalszy rozwój 4MOVE i dominacja na rynku to jeden z moich głównych celów biznesowych na najbliższe lata  – powiedział Wiesław Włodarski, Prezes Zarządu FoodCare.

Portugalczyk to kolejna znana postać ze świata zagranicznej piłki, która będzie reklamować polskie produkty. Philipp Lahm, Andrea Pirlo i Jakub Błaszczykowski są twarzami producenta okien Drutex. Wcześniej mogliśmy oglądać kampanię banku BZ WBK z udziałem Pelego oraz spoty browaru Tyskie, w których prócz Zbigniewa Bońka wystąpili Marco van Basten i Luis Figo.ŹRÓDŁO
FoodCare
TAGI: José Mourinho Chelsea FC Anglia Portugalia Polska
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.