Trzech nowych piłkarzy w Zawiszy

4 lata temu Trzech nowych piłkarzy w Zawiszy

Zawisza Bydgoszcz finalizuje transfery trzech zawodników.

Podczas zimowej przerwy w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy w bydgoskim klubie doszło do wielu zmian kadrowych - z drużyną pożegnało się 14 zawodników. W ich miejsce przybyło ośmiu nowych piłkarzy, którzy mają pomóc Zawiszy utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Ruchy dokonane przez właściciela zespołu Radosława Osucha uszczupliły kadrę "Niebiesko-Czarnych" - w tej chwili liczy ona zaledwie 18 graczy. W tym tygodniu ma jednak dojść do sfinalizowania trzech transferów - pomocnika Cornela Predescu, napastnika Josipa Barišicia i pomocnika Bartłomieja Pawłowskiego.

Pochodzący z Rumunii Predescu ostatnio występował w Pandurii Targu Jiu. 27-latek gra jako środkowy pomocnik, w przeszłości był powoływany do kadry U-21. Barišić to 28 letni Chorwat, będący zawodnikiem NK Osijek. W tym sezonie wziął udział w 16 meczach, w których zdobył trzy gole. Obaj zawodnicy są niemal pewni angażu w Zawiszy, muszą jedynie przejść testy medyczne.

Do Bydgoszczy ma też zostać wypożyczony Bartłomiej Pawłowski. 22-letni piłkarz Lechii Gdańsk nie zaliczył udanej rundy jesiennej. Wobec sporej konkurencji w zespole z północy Polski skrzydłowy rozważa przenosiny do ostatniego klubu w tabeli Ekstraklasy, w którym będzie miał szansę na regularną grę. Władze Zawiszy prowadzą już rozmowy z szefami "Zielono-Białych"- ich efekty mamy poznać w najbliższych dniach.ŹRÓDŁO
Zawisza Bydgoszcz
TAGI: Zawisza Bydgoszcz Polska Cornel Predescu Josip BarišiĆ Bartłomiej Pawłowski Lechia Gdańsk
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0151 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.