Nietypowy zakład Dawida Kownackiego

3 lata temu Nietypowy zakład Dawida Kownackiego
fot. Twitter

Napastnik Lecha Poznań Dawid Kownacki założył się z użytkownikami Twittera.

Dzięki mediom społecznościowym kibice mają dziś bliski kontakt z zawodnikami. Również polscy piłkarze są bardzo aktywni na Twitterze czy Instagramie, często wchodząc w dyskusję z fanami, dziennikarzami czy swoimi kolegami po fachu. Dzisiejsza akcja z udziałem Dawida Kownackiego to kolejny interesujący przykład interakcji fanów z ich ulubieńcami. 

#DychaKownasia to zakład pomiędzy Dawidem Kownackim a sympatykami piłki nożnej. Pomysł akcji wyszedł od użytkownika @FryzjerPL, który w nietypowy sposób postanowił zmotywować młodego zawodnika.



Do akcji szybko dołączyli inni kibice "Kolejorza", którzy również postanowili wesprzeć szczytny cel. Rosnąca popularność akcji na Twitterze sprawiła, że otrzymała ona już swój hashtag - #DychaKownasia - ma on też pomóc odnaleźć osoby, które zobowiązały się do wpłacenia określonej kwoty na cel charytatywny. Piłkarz określił też reguły zakładu:


Do akcji postanowiło dołączyć też kilka znanych osób ze środowiska piłkarskiego: dziennikarze Radosław Nawrot, Michał Zachodny, Tomasz Zieliński, Paweł Wilkowicz, Piotr Koźmiński, szef STS Mateusz Juroszek, a także prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski.



W tej chwili w puli akcji #DychaKownasia znajduje się ponad 28 tysięcy złotych, jednak można się spodziewać, że suma będzie rosła z godziny na godzinę. Kolejny spontaniczny pomysł z Twittera szybko połączył kibiców z całej Polski. Wiele osób z zaciekawieniem będzie przyglądać się postawie Dawida Kownackiego w rundzie wiosennej - zobaczymy, czy ta ogromna motywacja pomoże mu w zdobywaniu bramek dla wielkopolskiego zespołu. Niezależnie od wyniku zakładu - na pewno zyskają na niej najbardziej potrzebujący.

ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Dawid Kownacki Lech Poznań Polska
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0053 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.