Raiola: Real chce Pogbę? 100 milionów euro!

4 lata temu Raiola: Real chce Pogbę? 100 milionów euro!
fot. Juventus FC

Real Madryt w letnim okienku transferowym kupi zawodnika, który mógłby wzmocnić środek pomocy. Dość spodziewanie wybór padł na 21-letniego pomocnika Juventusu Paula Pogbę.

Nie jest tajemnicą, że większość europejskich potęg jest zainteresowanych usługami młodego Francuza. Real dołączył do Chelsea, PSG i Barcelony. Ponoć sam zawodnik nadal zastanawia się nad swoją przyszłością, ale zdaje sobie sprawę, że klub ze stolicy Hiszpanii jest jedną z niewielu opcji, na które byłby gotów się zdecydować. Pogba ponoć przekazał swojemu agentowi informację, że nie bierze pod uwagę powrotu do Manchesteru United.

Kilka słów na temat przyszłości zawodnika na łamach dziennika "Marca" powiedział Mino Raiola, który reprezentuje piłkarza. - Pogba jest warty 100 milionów euro, ale to klub, który go kupi ustali faktyczną cenę. Mój klient jest prawdziwym liderem i klub, który zdecyduje się go zatrudnić, może być pewien, Paul na wejściu stanie się gwiazdą. Wiem o zainteresowaniu ze strony Realu, ale na razie nikt nie odezwał się do mnie w tej sprawie. Czas pokaże, jak ta sytuacja się rozwinie - powiedział agent piłkarza. 

Na koniec Mino Raiola powiedział, że Real mógł wcześniej kupić Pogbę, ale nie skorzystał z okazji. - Rok temu rozmawialiśmy w Katarze, mogli kupić go za 30 milionów, bo kończył mu się kontrakt. Paul przedłużył umowę, ale jeżeli będą chcieli go pozyskać, to muszą dzwonić do mnie, nie ma innego wyjścia.ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Paul Pogba Juventus FC Real Madryt CF Włochy Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.