Ulvestad o krok od Burnley

3 lata temu Ulvestad o krok od Burnley

Menedżer Burnley, Sean Dyche, potwierdził informacje o treningach, jakie w ostatnich dniach odbywał w klubie norweski środkowy pomocnik, Fredrik Ulvestad.

Wobec kontuzji Deana Marneya, która eliminuje go z gry do końca obecnego sezonu, Burnley rozgląda się za piłkarzem mającym stanowić wzmocnienie drugiej linii. Piątkowe doniesienia z Norwegii głosiły, że uzupełnieniem kadry angielskiej drużyny miałby być dwudziestodwuletni Ulvestad, od 1 stycznia pozostający bez klubu po wygaśnięciu jego kontraktu z rodzimym Aalesunds FK, którego jest wychowankiem.

Choć Dyche nie zaprzeczył informacjom o obecności zawodnika na sesjach treningowych w klubowej bazie Clarets' Gawthorpe, nie chciał potwierdzić zainteresowania utalentowanym Norwegiem.

- To tylko piłkarz, który z nami trenuje. Na ten moment nic ponadto - powiedział Dyche.

Ulvestad w sierpniu 2014 roku zadebiutował w pierwszej reprezentacji Norwegii podczas towarzyskiego spotkania ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Piętnastokrotnie wybiegał na murawę w koszulce norweskich młodzieżówek. Na początku roku piłkarz, który zaliczył 92 mecze w Tippeligaen (14 bramek), przebywał na testach w niemieckim Hannover 96, ale ostatecznie nie znalazł zatrudnienia w Bundeslidze.

ADRIAN LIPUT


ŹRÓDŁO
SkySports
TAGI: Burnley FC Fredrik Ulvestad Anglia Norwegia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0078 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.