Oficjalnie: Mackiewicz z nagrodą za dobre występy

4 lata temu Oficjalnie: Mackiewicz z nagrodą za dobre występy

Karol Mackiewicz przedłużył umowę z Jagiellonią Białystok.

Nowy kontrakt utalentowanego piłkarza będzie obowiązywał przez kolejne cztery i pół roku. Mackiewicz w ostatni weekend zdobył jedynego i zarazem zwycięskiego gola dla białostoczan w wygranym meczu we Wrocławiu ze Śląskiem.

- Mogę się tylko cieszyć z tego, że w jakimś stopniu w tych dwóch pierwszych meczach udało mi się zaistnieć i pomóc drużynie przywieźć do Białegostoku te cenne punkty z dwóch wyjazdów. Myślę, że to też był jakiś czynnik, który przyczynił się do tego, że podpisałem nową umowę, i że mogę zostać na dłużej w swoim klubie i dać mu jeszcze więcej. Mam nadzieję, że wypełnię kontrakt w całości, a Jagiellonia będzie miała ze mnie dużo pożytku – powiedział 22-latek.

Karol Mackiewicz ostatnie dwie rundy spędził na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki. Wraz z tamtym klubem wywalczył awans do I ligi. Wychowanek Jagiellonii przyznaje, że dzięki przygodzie po niższych ligach nabrał doświadczenia i pewności siebie.

- Myślę, że to nawet widać, lepiej się czuję. Od początku mojego wypożyczenia do teraz trochę czasu już minęło. Zdążyłem nabrać trochę doświadczenia i nie boję się już przeciwników. Nauczyłem się na nich inaczej patrzeć. Teraz już nie zwracam takiej uwagi na to jak gra przeciwnik, tylko skupiam się na swojej postawie na boisku i widzę, że to przynosi efekty. Dzięki temu czuję, że na boisku jestem w stanie zrobić więcej, gdyż nie rozpraszają mnie mniejsze, mniej istotne rzeczy.ŹRÓDŁO
Jagiellonia Białystok
TAGI: Oficjalnie Karol Mackiewicz Jagiellonia Białystok Polska
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.