Marcowy "Red Zone Magazyn" już w sprzedaży

4 lata temu Marcowy

Marcowy numer naszego partnera, magazynu Red Zone już w sprzedaży!

Miesięcznik o Manchesterze United kupicie w salonach sieci Empik. Poniżej znajdziecie wstęp redaktora naczelnego, który opowie o czym przeczytacie w lutowym numerze.

„Już dzień po wydaniu lutowego numeru wiedziałem, kto pojawi się na okładce kolejnego wydania. Gdy tylko oficjalna strona klubowa potwierdziła transfer Darrena Fletchera do West Bromwich Albion, a zrobiła to dokładnie trzeciego lutego, zacząłem się rozglądać za zdjęciem Szkota, które umieścimy na okładce marcowego numeru. Padło na zdjęcie na którym Szkot celebruje swoja pierwszą bramkę w pamiętnych derbach Manchesteru, w których to Fletcher strzelił dwa gole, a całe spotkanie wygraliśmy 4:3 po trafieniu Michaela Owena w ostatnich sekundach meczu. Z wyboru jestem jak najbardziej zadowolony, bowiem mecz ten był jednym z najlepszych w wykonaniu Darrena Fletchera w barwach Czerwonych Diabłów.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zwiększyliśmy w tym wydaniu liczbę tekstów kosztem mniejszej liczby reklam. Poruszyliśmy w tym miesiącu wszystkie aktualne tematy związane z Manchesterem United; oprócz artykułu o Fletcherze przeczytacie o Andersonie, Rooneyu w pomocy, kontuzjach, filozofii Louisa van Gaala oraz Januzaju i jego numerze na koszulce. Nie zabrakło również gorącego tematu o olbrzymich pieniądzach jakie telewizje na Wyspach wydają w zamian za możliwość transmitowania meczów Premier League. W numerze znajdziecie również bardzo ciekawą korespondencję pracownika Burnley, Wojciecha Falenty, który pracował na Old Trafford podczas lutowego meczu pomiędzy United a Burnley. Na deser w dziale retro znajdziecie tekst opowiadający o kulturze picia w futbolu.

Czasopismo jest do kupienia w salonach sieci Empik na terenie całego kraju, w sklepie www.redzonewear.pl oraz w naszym sklepie internetowym: http://sklep.transfery.info/


ŹRÓDŁO
Red Zone
TAGI: Red Zone
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.