Oficjalnie: Nowy menadżer Millwall

3 lata temu Oficjalnie: Nowy menadżer Millwall
fot. Millwall FC

Włodarze Millwall FC w trybie natychmiastowym rozwiązali kontrakt z dotychczasowym szkoleniowcem zespołu - Ianem Hollowayem.

51-letni Anglik prowadził ekipę popularnych "Lwów" od stycznia minionego roku. W poprzednim sezonie udało mu się utrzymać drużynę na zapleczu Premier League. W obecnych rozgrywkach jego podopiecznym nie wiodło się jednak najlepiej. W dodatku po ostatnich czterech porażkach z rzędu klub spadł na przedostatnie miejsce w tabeli Championship i do bezpiecznej strefy traci aż osiem punktów.

- To była dla nas trudna decyzja. Liczyliśmy na to, że Ian poprowadzi zespół do osiągnięcia wyższego poziomu. Chciałbym mu podziękować za pracę i utrzymanie Millwall w lidze w minionym sezonie. Teraz jednak postanowiliśmy się z nim rozstać na tym etapie, ponieważ uważamy, że to będzie najlepsze dla klubu. Neil Harris (menadżer ekipy młodzieżowej) zgodził się przejąć obowiązki menadżera pierwszej drużyny i jestem przekonany, że kibice dadzą mu wszelkie wsparcie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a on postara się polepszyć naszą aktualną sytuację - powiedział Jan Berylson, prezes "Lwów".

ŹRÓDŁO
Millwall FC
TAGI: Oficjalnie Millwall FC Ian Holloway Neil Harris Anglia Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0039 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.