Guidetti zmieni klub?!

4 lata temu Guidetti zmieni klub?!
fot. Wikipedia

Szwedki napastnik John Guidetti stwierdził, iż chciałby przenieść się do Holandii, by tam kontynuować swoją zawodową karierę.

22-letni gracz przebywa obecnie na wypożyczeniu w Celtiku Glasgow. Jego kontrakt z macierzystym Manchesterem City wygasa po zakończeniu sezonu i według doniesień medialnych Guidetti wyraża chęć zmiany barw klubowych. Szwed chce wrócić do Holandii, by na zasadzie wolnego transferu zasilić szeregi Feyenoordu. To właśnie w zespole z De Kuip zaliczył swój najlepszy sezon w karierze – w czasie kampanii 2011/12 strzelił 20 goli w 23 meczach dla tej drużyny.

Już w czasie ostatniego letniego okna transferowego pojawił się temat jego ponownej gry w klubie z Rotterdamu, jednakże wówczas dyrektor sportowy Martin van Geel wyraził obawy co do formy i kwoty odstępnego za młodego Szweda. Tym razem chodzi o transakcję bezgotówkową, co czyni transfer bardziej prawdopodobnym.

- Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość. Mam tylko nadzieję, że pewnego dnia ponownie założę czerwoną-białą koszulkę. To moje marzenie. Feyenoord jest dla mnie drugim domem. Na bieżąco śledzę jego wyniki i z całego serca kibicuję tej drużynie – powiedział Guidetti w rozmowie z RTV Rijnmond.

Utalentowany napastnik w czasie swojej przygody z Celtikiem zaliczył 19 spotkań ligowych, w których zdobył 7 goli oraz zanotował 6 asyst. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, w których rywalizują „The Bhoys” ma na swoim koncie 27 meczów i 13 goli. ŹRÓDŁO
RTV Rijnmond
TAGI: Manchester City FC Celtic FC Feyenoord Rotterdam John Alberto Fernando Andres Luigi Olof Guide Anglia Szkocja Holandia Szwecja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.