Douglas Costa: Jestem zainteresowany przejściem do Chelsea

3 lata temu Douglas Costa: Jestem zainteresowany przejściem do Chelsea
fot. Wikipedia

Pomocnik Szachtara Donieck Douglas Costa de Souza otwarcie przyznał, że mógłby latem przenieść się do Chelsea FC.

24-letni reprezentant Brazylii o potencjalnym odejściu z Szachtara mówi już od kilku miesięcy, od czasu, kiedy w kraju zapanowała niestabilna sytuacja polityczna. Dlatego też niemal przesądzone jest, że w czasie letniego okna transferowego zostanie wytransferowany do innego klubu.

Sam zawodnik nie ukrywa, że z wielką chęcią przeniósłby się do ekipy "The Blues": - Naturalnie, że jestem zainteresowany przeprowadzką do Chelsea. Pod wodzą takiego trenera, jakim jest José Mourinho, mógłbym jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

- W życiu piłkarza nadchodzi czas, kiedy czuje się zmęczony życiem i grą w jednym kraju. Myślę, że u mnie właśnie nastał ten moment. Mam 24 lata i uważam, że nadchodzące lato będzie idealnym momentem do zmiany barw - dodał Costa. - Jestem pewien, że przenosiny do Chelsea byłyby trafnym rozwiązaniem, to wspaniały zespół. W dodatku mógłbym tak występować razem z Willianem, który jest moim serdecznym przyjacielem.

24-latek przeniósł się do Doniecka w 2010 roku, do tej pory notując na swoim koncie 191 spotkań, w których może pochwalić się 36 trafieniami oraz 38 asystami.
ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Douglas Costa da Souza Szachtar Donieck Chelsea FC Brazylia Ukraina Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.