Ramos usprawiedliwia Ronaldo

3 lata temu Ramos usprawiedliwia Ronaldo
fot. Transfery.info

Cristiano Ronaldo znalazł się w ogniu krytyki po tym, jakoby miał okazywać sfrustrowanie po trafieniu Garetha Bale’a w meczu Realu Madryt przeciwko Levante (2:0). Zachowanie kolegi z drużyny tłumaczy Sergio Ramos.

Ronaldo w jednej z akcji strzelił na bramkę rywala nożycami, jednak obrońca Levante wybił piłkę z linii bramkowej. Futbolówka trafiła pod nogi Bale’a, który pewnie skierował piłkę do siatki. Portugalczyk, zamiast cieszyć się z resztą zespołu z objęcia prowadzenia, był wyraźnie sfrustrowany, że nie udało mu się zdobyć efektownego gola.

Sytuację próbował usprawiedliwić obrońca „Królewskich”, Sergio Ramos. – Trudno jest być Cristiano i występować na najwyższym poziomie przez kilka lat. On zna siebie najlepiej, ma po prostu taki charakter. Bardzo lubi konkurencję. My nie przywiązujemy uwagi do tego, kto strzelił bramkę. Musimy docenić to, co Cristiano wnosi do naszej drużyny – powiedział.

Reprezentant Hiszpanii bronił także trenera Carlo Ancelottiego. - Przetrwał ciężką chwilę, ale ma się dobrze. Jeśli ktokolwiek zasługuje na szacunek, to jest to właśnie Ancelotti, zwłaszcza po ostatnim sezonie – dodał.


ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Sergio Ramos García Real Madryt CF Hiszpania Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0143 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.